Sanifun jashaak Carice
- EAN: 5404013524853
- Categorie(n): Handdoekhouders
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 06:30:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de elegante Sanifun jashaak Carice, een stijlvol en praktisch accessoire voor uw interieur. Met een lengte van 95 mm en een hoogte van 55 mm biedt deze handdoekhaak voldoende ruimte voor al uw handdoeken. Het strakke ontwerp is vervaardigd uit hoogwaardig chroom, waardoor het niet alleen duurzaam is, maar ook een moderne uitstraling aan uw badkamer of keuken geeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun jashaak Carice kopen voor de prijs van € 34,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun jashaak Carice te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun jashaak Carice bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,00 voor Sanifun jashaak Carice is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 34,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Productinformatie
| EAN | 5404013524853 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF010739 |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| Kleur | chroom |
| Type handdoekhouder | Handdoekhaak |
Technische specificaties
| Materiaal | Chroom |
| Product breedte | 6.20 cm |
| Product hoogte | 5.50 cm |
| Product lengte | 9.50 cm |
| Product gewicht | 0.70 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun jashaak Carice |
Overige kenmerken
| Diepte | 9.50 cm |
| Plaatsing | Muur |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Verpakking breedte | 7.5 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 5404013524853 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun jashaak Carice aankoopt