Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150
- EAN: 5404013526932
- Categorie(n): Douchekranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 is een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke badkamer. Gemaakt van hoogwaardig chroom en uitgerust met een keramisch binnenwerk, biedt deze kraan niet alleen een luxe uitstraling, maar ook een uitstekende duurzaamheid. Met zijn zilveren kleur past hij perfect in een hedendaagse badkamerinrichting.
Deze thermostaatkraan is speciaal ontworpen voor gebruiksgemak en veiligheid. Beschikt over een temperatuurbegrenzer die het water op een veilige 38°C houdt, voorkomt het onnodige brandwonden. De gebruiksvriendelijke twee handvatten maken het aanpassen van de temperatuur en waterstroom een fluitje van een cent.
Met een hartafstand van 150 mm en een doucheslangaansluiting van 1/2 inch is de installatie eenvoudig en probleemloos. Inclusief S-koppelingen en rosetten, maakt de Sanifun douche thermostaatkraan het mogelijk om direct aan de slag te gaan zonder extra kosten voor installatieaccessoires.
De douchekraan is gemakkelijk op te bouwen en bevat keramische schijven voor een soepele en betrouwbare werking. Bovendien wordt dit product geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar, waardoor je verzekerd bent van kwaliteit en service. Met een producthoogte van slechts 1 cm en een totaalgewicht van 0,90 kg is hij bovendien gemakkelijk te hanteren en te installeren.
Met de Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 haal je niet alleen functionaliteit in huis, maar ook een chic design dat zorgt voor een verfrissende douche-ervaring. Upgrade je badkamer met deze betrouwbare en mooie thermostaatkraan en geniet van het comfort dat hij biedt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 kopen voor de prijs van € 99,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,95 voor Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Merk | Sanifun |
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Zilver |
Kenmerken kraan
| Thermostatisch | Ja |
| Kraanuitvoering | Losse kraan |
| Montage | Opbouw |
| Materiaal | Messing |
| Hartafstand | 15 cm |
| Inclusief S-koppelingen | Ja |
| Geïntegreerd planchet | Nee |
| Cooltouch | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF009675 |
Overige kenmerken
| Handvat | 2 handvatten |
| Keramische schijven | Ja |
| Product breedte | 20 cm |
| Product gewicht | 0.90 kg |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Temperatuur veiligheid | Ja |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150.. |
EAN
| EAN | 5404013526932 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douche thermostaatkraan Rein Chroom 150 aankoopt