Zeepdispenser 600 ml SMART-READY
- EAN: 4054009274463
- Categorie(n): Zeepdispensers
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de krachtige en stijlvolle zeepdispenser 600 ml SMART-READY van SanTRAL. Deze wandmontage dispenser is perfect voor iedere moderne omgeving, of het nu in een kantoor, restaurant of zorginstelling is. Dankzij het handige navulbare reservoir en het slimme ontwerp hoeft u zich geen zorgen te maken over het vaak vervangen van de dispenser.
De dispenser is vervaardigd uit kwalitatief hoogwaardig RVS met een anti-fingerprint coating, zodat hij altijd schoon en netjes blijft. Met afmetingen van 299 mm hoog, 121 mm breed en 134 mm diep, past hij perfect in elke ruimte. U heeft keuze uit een dosering van 0,6 / 1,0 / 1,4 ml per slag, afhankelijk van uw behoefte.
Het venster voor inhoudscontrole maakt het eenvoudig om de inhoud van de dispenser in de gaten te houden. Met een garantie van 5 jaar na de aankoopdatum, bent u verzekerd van een betrouwbaar product. Daarnaast is deze dispenser SMART READY en uit te rusten met een Smart Retrofit Kit, waardoor hij ook toekomstbestendig is.
De zeepdispenser biedt niet alleen functionaliteit, maar ook een moderne uitstraling. De ophangwijze is eenvoudig met schroeven, zodat u deze gemakkelijk aan de muur kunt bevestigen. Zijn gewicht van 1,41 kg zorgt ervoor dat hij stevig blijft hangen, zelfs bij veelvuldig gebruik.
Met een inhoud van 600 ml is deze dispenser ideaal voor vloeibare zeep, alcoholgel, lotions en crèmes. Kies voor de combinatie van stijl en efficiëntie met de SanTRAL zeepdispenser, een essentiële aanvulling voor elke hygiënische omgeving.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Bol.com kun je Zeepdispenser 600 ml SMART-READY kopen voor de prijs van € 187,36. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Zeepdispenser 600 ml SMART-READY te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Zeepdispenser 600 ml SMART-READY bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 187,36 voor Zeepdispenser 600 ml SMART-READY is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 187,36 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Algemene kenmerken
| Merk | SanTRAL |
| Kleur | rvs |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | RVS |
| Product hoogte | 299 mm |
| Product breedte | 121 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Verpakking breedte | 124 mm |
| Verpakking hoogte | 302 mm |
| Verpakking lengte | 137 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.4 kg |
| Verpakkingsinhoud | Zeepdispenser 600 ml SMART-READY |
EAN
| EAN | 4054009274463 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Zeepdispenser 600 ml SMART-READY aankoopt