ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal
- EAN: 4034398400346
- Categorie(n): Handdoekhouders
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de ZACK Linea Handdoekhouder, een elegant en functioneel accessoire dat uw badkamer en keuken naar een hoger niveau tilt. Gemaakt van roestvrij staal met een spiegelglans afwerking, voegt deze handdoekstang een moderne stijl toe aan elke ruimte. Met een lengte van 61,5 cm en een stijlvol ontwerp is deze handdoekhouder niet alleen mooi, maar ook zeer praktisch.
Deze handdoekhouder biedt ruimte voor maar liefst twee handdoeken, waardoor hij ideaal is voor zowel kleine als grote gezinnen. Dankzij de ophanghaak kunt u hem eenvoudig aan de muur bevestigen, waardoor u kostbare ruimte bespaart. De afmetingen van de handdoekhouder zijn perfect afgestemd op de meeste handdoeken, wat zorgt voor een nette en opgeruimde uitstraling in uw badkamer.
Met een verpakking van 0,66 kg en een hoogte van slechts 3 cm past de ZACK Linea Handdoekhouder moeiteloos in verschillende badkamerindelingen. Het gebruik van hoogwaardig roestvrij staal garandeert dat deze handdoekhouder niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam is. U kunt er zeker van zijn dat u jarenlang geniet van dit product met een fabrieksgarantie van 3 jaar.
De ZACK Linea Handdoekhouder is niet draaibaar, maar biedt wel een betrouwbare en stevige ophangwijze. Met een maximaal belastbaar gewicht van 0 kg past hij perfect in uw moderne badkamer of keukenomgeving. Verwen uzelf met de kwaliteit en stijl van ZACK en geef uw ruimte een opfrisbeurt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Saniweb
- Bij Saniweb kun je ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal kopen voor de prijs van € 90,23. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 68,59 voor ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal is gemeten op 13-09-2025. De hoogste prijs was € 92,80 op 23-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,21. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Productinformatie
| EAN | 4034398400346 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40034 |
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
| Stijl | Modern |
| Kleur | RVS glans |
| Type handdoekhouder | Handdoekrek |
Technische specificaties
| Materiaal | RVS |
| Product breedte | 61.50 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 61.50 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal |
Overige kenmerken
| Aantal handdoeken dat je kwijt kunt | 2 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Diepte | 7.70 cm |
| Draaibaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht | 0 kg |
| Ophangwijze | Ophanghaak |
| Plaatsing | Hangend |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nvt |
| Verpakking breedte | 406 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 639 mm |
| Vorm | Rond |
EAN
| EAN | 4034398400346 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je ZACK Linea - Handdoekhouder - Roestvrij Staal aankoopt