Xenz Mariana douchebak - 90x80x7 - Acryl - wit
- EAN: 8720247007519
- Categorie(n): Douchebakken
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Xenz Mariana douchebak is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke badkamer. Met zijn elegante witte kleur en rechthoekige vorm past deze douchebak perfect in moderne interieurs. Deze douchebak heeft een afmeting van 90 cm lang, 80 cm breed en slechts 7 cm hoog, waardoor hij een handige oplossing biedt voor zowel grote als kleine badkamers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com SanitairSupershop
- Bij SanitairSupershop kun je Xenz Mariana douchebak - 90x80x7 - Acryl - wit kopen voor de prijs van € 300,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Xenz Mariana douchebak - 90x80x7 - Acryl - wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Xenz Mariana douchebak - 90x80x7 - Acryl - wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 268,99 voor Xenz Mariana douchebak - 90x80x7 - Acryl - wit is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 300,00 op 28-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 31,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Acryl |
Algemene kenmerken
| Merk | Xenz |
| Kleur | Wit |
Kenmerken douchebak
| Product lengte | 90 cm |
| Product breedte | 80 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Anti-slip | Nee |
| Inclusief afvoer | Nee |
| Onderstel inbegrepen | Nee |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6835-01 |
| Materiaal | Acryl |
| Product gewicht | 13 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
EAN
| EAN | 8720247007519 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Xenz Mariana douchebak - 90x80x7 - Acryl - wit aankoopt