Wisa Inbouwreservoir Excellent
- EAN: 8711778118614
- Categorie(n): Inbouwreservoirs
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het Wisa Inbouwreservoir Excellent, het ideale reservoir voor frontbediening dat functionaliteit en stijl in uw badkamer brengt. Dit reservoir, model 8050452701, is ontworpen met duurzame materialen zoals staal en kunststof, waardoor het niet alleen betrouwbaar maar ook onderhoudsvriendelijk is. Met een verstelbare hoogte van 1180 tot 1380 mm en een diepte van 140 tot 200 mm, past dit inbouwreservoir in elke badkamerlayout.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Saniweb
- Bij Bol.com kun je Wisa Inbouwreservoir Excellent kopen voor de prijs van € 216,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wisa Inbouwreservoir Excellent te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wisa Inbouwreservoir Excellent bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 138,95 voor Wisa Inbouwreservoir Excellent is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 216,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 78,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 13.10 kg |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 118 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| EAN | 8711778118614 |
Overige kenmerken
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8050452701 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nvt |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 1160 mm |
EAN
| EAN | 8711778118614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wisa Inbouwreservoir Excellent aankoopt