Wings | Foamzeepdispenser | Navulbaar | 900 ml
- EAN: 8717775684381
- Categorie(n): Zeepdispensers
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Wings Foamzeepdispenser is de perfecte oplossing voor een hygiënische en stijlvolle sanitaire omgeving. Met een royale inhoud van 900 ml, kunt u deze dispenser eenvoudig bijvullen met vloeibare zeep. Het handige venstertje zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent van de inhoud, zodat u niet meer onverwacht zonder zeep komt te zitten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Sanitaircentre kun je Wings | Foamzeepdispenser | Navulbaar | 900 ml kopen voor de prijs van € 199,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wings | Foamzeepdispenser | Navulbaar | 900 ml te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wings | Foamzeepdispenser | Navulbaar | 900 ml bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 199,00 voor Wings | Foamzeepdispenser | Navulbaar | 900 ml is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 199,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Algemene kenmerken
| Merk | Wings |
| Kleur | rvs |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | RVS |
| Product hoogte | 29 cm |
| Product breedte | 10.80 cm |
| Inhoud | 900 ml |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal reservoirs | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Inhoud per dispenser | 900 ml |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Product diepte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 111 mm |
| Verpakking hoogte | 293 mm |
| Verpakking lengte | 121 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verpakkingsinhoud | Wings - Foamzeepdispenser 900 ml |
EAN
| EAN | 8717775684381 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wings | Foamzeepdispenser | Navulbaar | 900 ml aankoopt