SanTRAL Spraydispenser 250 ml
- EAN: 4054009271561
- Categorie(n): Zeepdispensers
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Optimaliseer uw handhygiëne met de SanTRAL Spraydispenser van 250 ml. Of u nu in de voedselindustrie of zorgsector werkt, deze dispenser is onmisbaar. Vul de chique rvs dispenser met alcohol en ontsmet uw handen grondig. Het gebruik van alcohol zorgt ervoor dat ziektekiemen effectief worden bestreden, tot diep in de poriën.
De SanTRAL Spraydispenser is ontworpen voor gebruiksgemak. Met één druk op de rvs beugel spuit u automatisch de juiste hoeveelheid ontsmettingsmiddel op uw handen. Dit maakt het een efficiënte keuze, vooral in drukke omgevingen waar snelheid van essentieel belang is. Bovendien heeft de alcohol een korte droogtijd, zodat u snel uw werkzaamheden kunt hervatten.
Dit moderne ontwerp, gemaakt van hoogwaardige RVS, voegt een strak element toe aan elke ruimte. Met een hoogte van 22 cm en een breedte van 9,7 cm is de dispenser compact en eenvoudig te installeren aan de muur, waardoor deze ideaal is voor elke werkomgeving. De SanTRAL Spraydispenser is automatisch en maakt handmatige activering overbodig.
Vertrouw op de kwaliteit van SanTRAL met een fabrieksgarantie van één jaar. De inhoud van de dispenser maakt het mogelijk om langdurig gebruik te maken van de spray zonder constant bij te vullen. Kies voor de SanTRAL Spraydispenser en stimuleer een betere hygiëne op de werkvloer!
Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of vraag een offerte aan voor de SanTRAL Spraydispenser 250 ml. Vergeet niet dat goede handhygiëne de eerste stap is naar een gezonde werkomgeving!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Bol.com kun je SanTRAL Spraydispenser 250 ml kopen voor de prijs van € 191,02. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SanTRAL Spraydispenser 250 ml te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SanTRAL Spraydispenser 250 ml bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 191,02 voor SanTRAL Spraydispenser 250 ml is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 191,02 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Algemene kenmerken
| Merk | SanTRAL |
| Kleur | rvs |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | RVS |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product breedte | 9.70 cm |
| Inhoud | 1 ml |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Handmatig of automatisch | Automatisch |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Product diepte | 1 mm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 223 mm |
| Verpakking lengte | 141 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Verpakkingsinhoud | SanTRAL Spraydispenser 250 ml |
EAN
| EAN | 4054009271561 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SanTRAL Spraydispenser 250 ml aankoopt