SanTRAL S3400941 RVS dispenser voor toiletpapier doprol (S3400941 / 3400941)
- EAN: 4054009501064
- Categorie(n): Toiletrolhouders
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De SanTRAL S3400941 RVS toiletpapierdispenser is de ideale keuze voor drukbezochte locaties waar efficiëntie en gebruiksgemak voorop staan. Deze hoogwaardige dispenser, vervaardigd uit roestvrij staal, beschikt over een instelbare rem die het verbruik van toiletpapier nauwkeurig reguleert. Hierdoor kunt u gemakkelijk het verbruik monitoren en verspilling minimaliseren.
Deze innovatieve dispenser is ontworpen met een reserverol systeem, wat betekent dat er altijd voldoende toiletpapier beschikbaar is. Zodra de eerste rol verbruikt is, valt de tweede rol automatisch naar beneden. Dit zorgt ervoor dat uw sanitaire voorziening nooit zonder voorraad komt te zitten. Bovendien kunt u eenvoudig de vulling controleren via het venster aan de voorzijde van de dispenser, zodat u tijdig kunt bijvullen.
De SanTRAL S3400941 is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Met de anti-fingerprint coating blijft het oppervlak van de dispenser schoon en aantrekkelijk, zelfs bij intensief gebruik. De luxe uitstraling van het roestvrijstalen ontwerp voegt een vleugje elegance toe aan elke sanitaire ruimte.
De dispenser is eenvoudig te monteren aan de muur met schroeven, en zonder een geïntegreerd planchet is hij compact en space-saving. Met een productafmeting van 316 x 143 x 168 mm is deze dispenser perfect voor verschillende omgevingen, van bedrijven tot restaurants.
U kunt rekenen op de kwaliteit van SanTRAL, met een fabrieksgarantie van 5 jaar die uw investering beschermd. Kies voor de SanTRAL S3400941 RVS toiletpapierdispenser en ervaar het gemak en de luxe van een hoogwaardige sanitaire oplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Bol.com kun je SanTRAL S3400941 RVS dispenser voor toiletpapier doprol (S3400941 / 3400941) kopen voor de prijs van € 209,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SanTRAL S3400941 RVS dispenser voor toiletpapier doprol (S3400941 / 3400941) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SanTRAL S3400941 RVS dispenser voor toiletpapier doprol (S3400941 / 3400941) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 209,95 voor SanTRAL S3400941 RVS dispenser voor toiletpapier doprol (S3400941 / 3400941) is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 209,95 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | SanTRAL |
| Kleur | RVS |
Kenmerken
| Plaatsing | Muur |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Geïntegreerd planchet | Nee |
| Met klep | Nee |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 14.30 cm |
| Product hoogte | 27.20 cm |
| Product diepte | 1 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | SanTRAL Toiletrolhouder 2rols RVS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2201444 AFP-C |
| EAN | 4054009501064 |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Met bakje | Nee |
| Product gewicht | 2 kg |
| Verpakking breedte | 171 mm |
| Verpakking hoogte | 275 mm |
| Verpakking lengte | 146 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
EAN
| EAN | 4054009501064 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SanTRAL S3400941 RVS dispenser voor toiletpapier doprol (S3400941 / 3400941) aankoopt