SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST), toiletpapierdispenser voor grote rollen tot ca. 330 mm diameter, gepolijst roestvrij staal, met anti-vingerafdrukcoating, afsluitbaar, met kijkvenster
- EAN: 4054009001526
- Categorie(n): Toiletrolhouders
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST) toiletpapierdispenser, een perfecte combinatie van functionaliteit en stijl. Deze dispenser is ontworpen voor grote toiletrollen met een maximale diameter van 330 mm, ideaal voor drukbezochte toiletruimtes. Gemaakt van gepolijst roestvrij staal met een anti-vingerafdrukcoating, blijft deze dispenser altijd netjes en fris, wat bijdraagt aan een luxe uitstraling.
De robuuste behuizing van de SanTRAL® Classic is niet alleen esthetisch aantrekkelijk, maar ook uiterst duurzaam. Met een garantie van 5 jaar bent u verzekerd van langdurig gebruik en betrouwbaarheid. Het intelligente ontwerp, dat wandmontage met 4 schroeven en pluggen vereist, maakt installatie eenvoudig en veilig.
Met het praktische kijkvenster heeft u altijd inzicht in de voorraad toiletpapier. U hoeft zich geen zorgen te maken over het tijdig bijvullen, wat efficiëntie in het gebruik bevordert. De dispenser is eenvoudig te reinigen; desinfectie kan eenvoudig gebeuren door af te vegen met een geschikte reiniger, zonder dat het nodig is om het in de afwasmachine te plaatsen.
Met een productbreedte van 37,7 cm, hoogte van 13,3 cm en een diepte van slechts 1 mm, neemt deze dispenser minimale ruimte in terwijl hij een maximale functionaliteit biedt. Voeg een vleugje klasse toe aan uw toiletruimte met de SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST) toiletpapierdispenser, die zowel praktisch als stijlvol is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Bol.com kun je SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST), toiletpapierdispenser voor grote rollen tot ca. 330 mm diameter, gepolijst roestvrij staal, met anti-vingerafdrukcoating, afsluitbaar, met kijkvenster kopen voor de prijs van € 195,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST), toiletpapierdispenser voor grote rollen tot ca. 330 mm diameter, gepolijst roestvrij staal, met anti-vingerafdrukcoating, afsluitbaar, met kijkvenster te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST), toiletpapierdispenser voor grote rollen tot ca. 330 mm diameter, gepolijst roestvrij staal, met anti-vingerafdrukcoating, afsluitbaar, met kijkvenster bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 195,00 voor SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST), toiletpapierdispenser voor grote rollen tot ca. 330 mm diameter, gepolijst roestvrij staal, met anti-vingerafdrukcoating, afsluitbaar, met kijkvenster is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 195,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Algemene kenmerken
| Merk | SanTRAL |
| Kleur | RVS |
Kenmerken
| Plaatsing | Muur |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Geïntegreerd planchet | Nee |
| Met klep | Nee |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | RVS |
| Product breedte | 37.70 cm |
| Product hoogte | 13.30 cm |
| Product diepte | 1 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | SanTRAL Jumboroldispenser groot |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2201453 AFP-C |
| EAN | 4054009001526 |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Met bakje | Nee |
| Product gewicht | 0 kg |
| Verpakking breedte | 377 mm |
| Verpakking hoogte | 133 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
EAN
| EAN | 4054009001526 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SanTRAL® Classic RHU 31 E Steel Touch (ST), toiletpapierdispenser voor grote rollen tot ca. 330 mm diameter, gepolijst roestvrij staal, met anti-vingerafdrukcoating, afsluitbaar, met kijkvenster aankoopt