SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), compacte dispensercombinatie voor vloeibare zepen en desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken,
- EAN: 4054009204675
- Categorie(n): Zeepdispensers
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de luxe van de SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), een innovatieve en compacte dispensercombinatie die speciaal is ontworpen voor vloeibare zepen, desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken. Deze veelzijdige dispenser met een modern design is perfect geschikt voor zowel commerciële als huishoudelijke omgevingen, en zorgt voor een optimale hygiëne in uw ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Bol.com kun je SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), compacte dispensercombinatie voor vloeibare zepen en desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken, kopen voor de prijs van € 239,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), compacte dispensercombinatie voor vloeibare zepen en desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken, te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), compacte dispensercombinatie voor vloeibare zepen en desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken, bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 239,99 voor SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), compacte dispensercombinatie voor vloeibare zepen en desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken, is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 239,99 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Algemene kenmerken
| Merk | SanTRAL |
| Kleur | RVS |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | RVS |
| Product hoogte | 38.50 cm |
| Product breedte | 37.70 cm |
| Inhoud | 1200 ml |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Overige kenmerken
| Aantal reservoirs | 1 |
| Handmatig of automatisch | Handmatig |
| Inhoud per dispenser | 1200 ml |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Verpakking breedte | 158 mm |
| Verpakking hoogte | 388 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | SanTRAL Combinatiedispenser zeep- & handdoekdispenser |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4054009204675 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SanTRAL® Classic CPU 2L E/S Steel Touch (ST), compacte dispensercombinatie voor vloeibare zepen en desinfectiemiddelen en vouwbare papieren handdoeken, aankoopt