Sanifun wastafelplug Jonah Chroom
- EAN: 5404013524884
- Categorie(n): Afvoerpluggen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:32:12 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sanifun wastafelplug Jonah in chroom, ontworpen voor zowel wastafels als fonteintjes met en zonder overloop. Deze stijlvolle afvoerplug biedt niet alleen functionaliteit, maar ook een moderne uitstraling aan uw badkamer of toilet. Dankzij het chroommateriaal past deze plug perfect bij de meeste sanitaire voorzieningen.
De Sanifun wastafelplug Jonah is uniek doordat hij niet afsluitbaar is. Hierdoor loopt het water meteen weg, wat ideaal is voor snelle handwasbeurten in het toilet. Bovendien is deze plug compatibel met al onze sifons met een 5/4 aansluiting, wat zorgt voor een eenvoudige installatie.
Daarnaast beschikt de wastafelplug over een fabrieksgarantie van 2 jaar, wat extra gemoedsrust biedt bij uw aankoop. Met een breedte en lengte van 6,5 cm past deze plug perfect in kleinere ruimtes. De universele handleiding zorgt ervoor dat u hem eenvoudig kunt installeren, ongeacht uw vaardigheidsniveau.
Haal vandaag nog de Sanifun wastafelplug Jonah in chroom in huis en profiteer van de extra korting van €10,- bij de aanschaf van bijkomende artikelen. Dit product weegt slechts 200 g, waardoor het makkelijk te verzenden is en geen zware belasting vormt tijdens de installatie.
In de verpakking vindt u 1 x Sanifun wastafelplug Jonah Chroom, klaar voor gebruik. Maak uw sanitair compleet met dit essentiële accessoire en geniet van de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun wastafelplug Jonah Chroom kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun wastafelplug Jonah Chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun wastafelplug Jonah Chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Sanifun wastafelplug Jonah Chroom is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 19,95 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Chroom |
| Product breedte | 6.5 cm |
| Product lengte | 6.5 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun wastafelplug Jonah Chroom... |
EAN
| EAN | 5404013524884 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun wastafelplug Jonah Chroom aankoopt