Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4 glans wit
- EAN: 5404013518678
- Categorie(n): Afvoerpluggen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:32:12 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4" in glanswit, een handige en kindvriendelijke oplossing voor uw wastafel of fontein. Met deze innovatief ontworpen afvoerplug sluit je de afvoer eenvoudig met slechts één druk op de knop. Dit maakt het gebruik ervan niet alleen eenvoudig, maar ook veilig voor kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4 glans wit kopen voor de prijs van € 29,15. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4 glans wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4 glans wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,15 voor Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4 glans wit is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 29,15 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Messing |
| Product breedte | 6.3 cm |
| Product lengte | 116 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 75 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.9 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun Prin Clickwaste Afvoerplug – 5/4" – Glans Wit – Voor wastafel & fontein – Met overloop |
EAN
| EAN | 5404013518678 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun Prin clickwaste afvoerplug 5/4 glans wit aankoopt