Sanifun Douchesifon
- EAN: 5404013508525
- Categorie(n): Douchewanden
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sanifun Douchesifon, speciaal ontworpen voor Sanifun complete douchecabines met een afvoeropening van 5 cm. Deze douchesifon garandeert een optimale afvoer van water, waardoor u altijd kunt genieten van een ontspannen douche-ervaring.
Deze douchesifon is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof, wat duurzaamheid en een lange levensduur waarborgt. Met een universele instructietaal is de installatie eenvoudig, zelfs voor de minder ervaren doe-het-zelfer. De Sanifun Douchesifon is niet alleen functioneel, maar ook praktisch in gebruik.
Met een compacte afmeting van 5 cm in lengte, breedte en hoogte is deze douchesifon perfect voor verschillende badkamerindelingen. Ondanks zijn kleine formaat, levert hij grote prestaties en zorgt hij voor een betrouwbare waterafvoer.
Bovendien biedt Sanifun een fabrieksgarantie van 2 jaar, wat bijkomende zekerheid biedt bij uw aankoop. U ontvangt 1 douchesifon in de verpakking, zodat u direct aan de slag kunt met de installatie.
De kleur wit zorgt ervoor dat deze douchesifon naadloos aansluit bij diverse badkamerstijlen, terwijl het lichte gewicht van 0.40 kg het transport en de installatie vergemakkelijkt. Kies voor de Sanifun Douchesifon voor een efficiënte en betrouwbare oplossing in uw douchecabine.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun Douchesifon kopen voor de prijs van € 35,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun Douchesifon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun Douchesifon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,00 voor Sanifun Douchesifon is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 35,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Sanifun |
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
Kenmerken
| Aantal delen | 1 |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun Douchesifon |
| EAN | 5404013508525 |
Overige kenmerken
| Kleur | Wit |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
EAN
| EAN | 5404013508525 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun Douchesifon aankoopt