Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT
- EAN: 5404013552535
- Categorie(n): Douchebakken
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar luxe en comfort met de Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT. Deze prachtige douchecabine heeft een kwartronde vorm, die perfect in elke badkamer past. Met afmetingen van 900 x 900 x 1950 mm biedt de cabine een royale instapruimte, desondanks het hoekmodel. De douchecabine is een ideale keuze voor wie ruimte wil besparen zonder in te boeten op stijl.
Gemaakt van 4 mm dik veiligheidsglas, wordt de Sanifun douchecabine Rorik Nero gekarakteriseerd door zijn duurzame en veilige constructie. Het aluminium frame met een elegante zwarte afwerking geeft de cabine een moderne uitstraling. De bijbehorende roestvrije stalen handgrepen in zwart kleur voegen een extra touch van luxe toe, terwijl de subtiele decoratie in het glas met streepjes zorgt voor een verfijnde look.
De douchebak van acryl, met een hoogte van 150 mm, is inbegrepen, maar let op dat de sifon niet bij de levering is inbegrepen. Met een productgewicht van 75 kg garandeert deze douchecabine een stevige en stabiele plaatsing. Dankzij het voorgevormde onderstel is de installatie eenvoudig en probleemloos.
Bij de Sanifun douchecabine Rorik Nero profiteert u van een fabrieksgarantie van 2 jaar, wat betekent dat u verzekerd bent van kwaliteit en service. Deze douchecabine is ook beschikbaar in een kleinere maat, de Sanifun douchecabine Rorik Nero 800 x 800 HT, voor nog meer flexibiliteit in uw keuze.
Kies voor stijl en functionaliteit met de Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT. Het is niet alleen een mooie aanvulling op uw badkamer, maar ook een slimme investering in uw dagelijkse comfort.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT kopen voor de prijs van € 325,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 325,00 voor Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 325,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Acryl |
|---|---|
| Merk | Sanifun |
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
Kenmerken douchebak
| Product lengte | 95 cm |
| Product breedte | 95 cm |
| Product hoogte | 195 cm |
| Vorm | Kwartrond |
| Inclusief afvoer | Nee |
| Onderstel inbegrepen | Ja |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF093472 |
| Materiaal | Acryl Aluminium Veiligheidsglas |
| Product gewicht | 75 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 95 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 95 cm |
| Verpakkingsgewicht | 75 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT.. |
EAN
| EAN | 5404013552535 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douchecabine Rorik Nero 900 x 900 HT aankoopt