Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S
- EAN: 5404013563050
- Categorie(n): Douchebakken
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng stijl en functionaliteit in uw badkamer met de Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S. Deze hoogwaardige douchebak is vervaardigd uit leisteen, wat zorgt voor een moderne uitstraling en optimale duurzaamheid. Met afmetingen van 100 cm lang en 90 cm breed, biedt deze rechthoekige douchebak voldoende ruimte om comfortabel te douchen.
Een van de belangrijkste kenmerken van deze douchebak is de krasbestendigheid. Dankzij de hoge Barcol-hardheidsschaal (45) is de douchebak bestand tegen schokken en gaat hij langdurig mee. Bovendien is de douchebak uitgerust met een anti-sliplaag, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over uitglijden tijdens het douchen. Het antibacteriële oppervlak zorgt ervoor dat hygiëne gewaarborgd is, zelfs bij dagelijks gebruik.
De douchebak is volledig aanpasbaar op aanvraag, waardoor hij perfect kan worden afgestemd op uw specifieke wensen. Hij kan zelfs op maat worden gesneden, zodat hij in elke badkamer past. U kunt kiezen uit een breed scala aan kleuren en afwerkingen die bij uw interieur passen.
Sanifun staat garant voor kwaliteit, zoals blijkt uit de fabrieksgarantie van 2 jaar die op dit product van toepassing is. Inclusief afvoer betekent dat u niets extra's hoeft aan te schaffen; de douchebak is direct gebruiksklaar bij installatie.
Met een gewicht van 50 kg is de Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S stevig en betrouwbaar. Upgrade uw badkamer met deze prachtige douchebak die niet alleen esthetisch aantrekkelijk is, maar ook voldoet aan de hoogste normen van kwaliteit en functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S kopen voor de prijs van € 425,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 425,00 voor Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 425,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Kleur | Cream |
Kenmerken douchebak
| Product lengte | 100 cm |
| Product breedte | 90 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Anti-slip | Ja |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Onderstel inbegrepen | Nee |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF123108 |
| Materiaal | Leisteen |
| Product gewicht | 50 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 95 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 110 cm |
| Verpakkingsgewicht | 50 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S |
EAN
| EAN | 5404013563050 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douchebak Stone Side Cream Smooth 1000 x 900 S aankoopt