Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P
- EAN: 5404013562282
- Categorie(n): Douchebakken
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Transformeer uw badkamer met de elegante Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth. Met de afmetingen van 1000 x 700 mm biedt deze rechthoekige douchebak niet alleen stijl, maar ook functionaliteit. Gemaakt van hoogwaardig leisteen, voelt het oppervlak luxe aan en is het eenvoudig te combineren met verschillende interieurstijlen.
De douchebak is uitgerust met een antisliplaag, waardoor u veilig kunt douchen zonder zorgen over uitglijden. Dankzij de uitstekende krasbestendigheid en de weerstand tegen schokken op de Barcol-hardheidsschaal van 45, blijft de douchebak er jarenlang als nieuw uitzien, zelfs bij dagelijks gebruik.
De Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth is ook bestand tegen temperatuurveranderingen en is antibacterieel, wat zorgt voor een hygiënische doucheervaring. Bovendien is het eenvoudig te reinigen, zelfs met chemische schoonmaakmiddelen. Bij aanschaf ontvangt u de douchebak met afvoer, zodat u meteen aan de slag kunt.
Met een hoogte van slechts 30 mm kan deze douchebak perfect worden geïntegreerd in uw bestaande badkamerontwerp. De douchebak is geheel aanpasbaar en kan op aanvraag op maat worden gesneden. Zo is deze perfect te maken voor uw specifieke ruimte.
Kies voor de Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth en geniet van een combinatie van functionaliteit, duurzaamheid en een modern design in uw badkamer. Deze douchebak is beschikbaar in verschillende kleuren en maten, zodat u de perfecte match voor uw interieur kunt vinden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P kopen voor de prijs van € 365,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 365,00 voor Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 365,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Kleur | Black |
Kenmerken douchebak
| Product lengte | 100 cm |
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Anti-slip | Ja |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Onderstel inbegrepen | Nee |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF123030 |
| Materiaal | Leisteen |
| Product gewicht | 45 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 110 cm |
| Verpakkingsgewicht | 45 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P |
EAN
| EAN | 5404013562282 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douchebak Stone Side Black Smooth 1000 x 700 P aankoopt