Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P
- EAN: 5404013560653
- Categorie(n): Douchebakken
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 06:27:12 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P is de perfecte keuze voor elke moderne badkamer. Gemaakt van duurzaam leisteen, biedt deze douchebak niet alleen een stijlvolle uitstraling, maar ook uitstekende functionaliteit. Met afmetingen van 110 cm lengte en 70 cm breedte is deze rechthoekige douchebak ideaal voor verschillende badkamers.
Met zijn antislip oppervlak bent u verzekerd van een veilige douche-ervaring, zelfs wanneer het nat is. De hoogwaardige materialen maken de douchebak krasbestendig en bestand tegen schokken, met een hoge Barcol-hardheidsschaal beoordeling van 45. Dit betekent dat hij goed bestand is tegen dagelijkse schade en jarenlang meegaat.
Bovendien is de douchebak antibacterieel en bestand tegen chemische reinigingsmiddelen, zodat u uw badkamer gemakkelijk schoon en hygiënisch kunt houden. Heeft u specifieke wensen? Geen probleem! Deze douchebak is volledig aanpasbaar op aanvraag en kan zelfs op maat worden gesneden.
De Sanifun douchebak wordt geleverd met een 2 jaar fabrieksgarantie, wat extra gemoedsrust biedt over de kwaliteit en duurzaamheid. De douchebak is eenvoudig te installeren en is inclusief afvoer, zodat hij aansluit op elk standaard afvoersysteem.
Kies voor de Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P voor een combinatie van stijl, functionaliteit en duurzaamheid in uw badkamer. Maak uw doucheruimte compleet met deze veelzijdige en elegante douchebak!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P kopen voor de prijs van € 395,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 395,00 voor Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 395,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Kleur | Anthraciet |
Kenmerken douchebak
| Product lengte | 110 cm |
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Anti-slip | Ja |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Onderstel inbegrepen | Nee |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF119627 |
| Materiaal | Leisteen |
| Product gewicht | 55 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 120 cm |
| Verpakkingsgewicht | 55 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P |
EAN
| EAN | 5404013560653 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douchebak Stone Side Anthraciet Smooth 1100 x 700 P aankoopt