Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 Zwart
- EAN: 5404013545971
- Categorie(n): Douchebakken
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 mm in een stijlvolle zwarte uitvoering. Deze douchebak is vervaardigd uit hoogwaardig composiet, dat bekend staat om zijn sterke en duurzame eigenschappen. Met een moderne gelcoating is deze bak niet alleen slijtvast, maar ook eenvoudig schoon te houden, waardoor hij perfect is voor elk hedendaags badkamerontwerp.
De afmetingen van 120 cm in de lengte en 90 cm in de breedte maken de douchebak ideaal voor diverse badkamers. Met een hoogte van slechts 3 cm zorgt de douchebak ervoor dat je gemakkelijk in en uit kunt stappen. De rechthoekige vorm biedt een optimale ruimte-indeling en functionaliteit.
Veiligheid staat voorop, en daarom is de Sanifun douchebak Maradonna uitgerust met een anti-slip oppervlak. Dit betekent dat je met een gerust hart kunt douchen zonder zorgen over uitglijden. Bovendien is deze douchebak exclusief een sifon, wat je de vrijheid biedt om de juiste afvoeroplossing te kiezen die het beste bij jouw wensen past.
Met een gewicht van 20 kg is deze douchebak stevig en stabiel, terwijl de universele handleiding ervoor zorgt dat je deze zonder problemen installeert. De Sanifun douchebak komt met een fabrieksgarantie van 2 jaar, wat een extra stuk gemoedsrust biedt bij je aankoop. Laat je badkamer stralen met de elegante en functionaliteit van de Sanifun douchebak Maradonna!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 Zwart kopen voor de prijs van € 547,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 547,00 voor Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 Zwart is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 547,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Sanifun |
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Kleur | Zwart |
Kenmerken douchebak
| Product lengte | 120 cm |
| Product breedte | 90 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Anti-slip | Ja |
| Inclusief afvoer | Nee |
| Onderstel inbegrepen | Nee |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF056192 |
| Materiaal | Composiet |
| Product gewicht | 20 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 95 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 125 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 Zwart |
EAN
| EAN | 5404013545971 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douchebak Maradonna 1200 x 900 x 30 Zwart aankoopt