Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom
- EAN: 5404013536467
- Categorie(n): Douchearmen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de stijlvolle Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom, een perfecte aanvulling voor uw badkamer. Met een lengte van 450 mm biedt deze douchearm een comfortabele en praktische oplossing om uw douchekop optimaal te positioneren. Het verchroomde messing maakt deze douchearm niet alleen duurzaam, maar geeft ook een moderne en glanzende uitstraling die zich moeiteloos aanpast aan diverse badkamerstijlen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom kopen voor de prijs van € 66,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 66,00 voor Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 66,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Messing |
| Type douchearm | Wandarm |
| Product lengte | 45 cm |
| Draadmaat | 1/2 inch |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 700 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom |
EAN
| EAN | 5404013536467 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douchearm Jacob 450 Chroom aankoopt