Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860
- EAN: 5404013537341
- Categorie(n): Douchecabines
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 06:31:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de luxueuze Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860, perfect voor moderne badkamers. Met een eigentijds design dat zwart en witte accenten combineert, geeft deze combinatie uw badkamer een verfijnde uitstraling. Het biedt niet alleen een esthetische meerwaarde, maar ook een ongeëvenaard comfort voor uw dagelijkse douche- en badervaring.
Deze indrukwekkende douche-badcombinatie is uitgerust met zes body jets die zorgen voor een verkwikkende massage ervaring. Daarbij brengt de ingebouwde radio en sfeervolle verlichting extra ontspanning, allemaal eenvoudig te bedienen via een gebruiksvriendelijke computerbesturing. Met zowel een handdouche als een topdouche kunt u genieten van diverse opties tijdens uw dagelijkse routine.
De Sanifun Tonio is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, zoals veiligheidsglas van 5 mm dikte en een stevig aluminium frame. Deze materialen zorgen niet alleen voor duurzaamheid, maar ook voor een veilig gebruik. De zwarte achterwand van 4 mm dik veiligheidsglas voegt een extra dimensie toe aan het ontwerp, terwijl het geïntegreerde zitje het comfort vergroot.
Met afmetingen van 1400 x 860 x 2250 mm en een stahoogte van 1980 mm is de Sanifun douche-badcombinatie niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Hij is geschikt voor vloermontage en wordt geleverd met een douchebak, kraan en afvoer. Dit alles maakt het installatieproces aanzienlijk eenvoudiger.
De eigenschappen van dit model omvatten ook twee schuifdeuren, waardoor de toegang tot de cabine eenvoudig en efficiënt is. U hebt de mogelijkheid om te kiezen voor de grotere variant, de Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1500 x 910, voor als u behoefte heeft aan extra ruimte. Maak vandaag nog een statement in uw badkamer met deze prachtige douche-badcombinatie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860 kopen voor de prijs van € 986,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 986,00 voor Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860 is gemeten op 20-09-2025. De hoogste prijs was € 1119,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 133,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Vorm | Rechthoek |
Kenmerken
| Aantal deuren | 2 |
| Inclusief douchebak | Ja |
| Inclusief kraan | Ja |
| Inclusief waterjets | Ja |
| Antikalkbehandeling | Nee |
| Type glas | Veiligheidsglas |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Inclusief zitfunctie | Ja |
| Inclusief afvoer | Ja |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Veiligheidsglas Aluminium ABS |
| Product breedte | 86 cm |
| Product hoogte | 225 cm |
| Product lengte | 140 cm |
| Dikte | 5 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Pick-up en return |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF039911 |
| EAN | 5404013537341 |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
| Type deur | Schuifdeur |
| Verpakking breedte | 91 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 145 cm |
EAN
| EAN | 5404013537341 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun douche-badcombinatie Tonio 1400 x 860 aankoopt