Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm
- EAN: 5404013510429
- Categorie(n): Wastafelsifons
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 06:31:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm, de ideale oplossing voor het efficiënt afvoeren van water onder uw wastafel of fontein. Deze sifon heeft een praktische vorm en is ontworpen om onaangename geuren uit de riolering tegen te houden. Dankzij de aansluiting van 5/4 inch, wat overeenkomt met 1,25 inch, past deze sifon perfect op de meeste huishoudelijke afvoerinstallaties.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Sanifun |
|---|
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Chroom |
| Product breedte | 6 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type sifon | Wastafelsifon |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Verpakkingsinhoud | Sanifun bekersifon Ollie 5/4" x 32 mm... |
EAN
| EAN | 5404013510429 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun bekersifon Ollie 5/4 inch x 32 mm aankoopt