Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom
- EAN: 5404013551866
- Categorie(n): Douchekranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio in stijlvol chroom. Deze hoogwaardige afdekplaat is ontworpen voor de Sanifun douchethermostaat Jeager Trio, die apart verkrijgbaar is. Met een elegante uitstraling voegt deze afbouwplaat een vleugje luxe toe aan uw badkamerinterieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom kopen voor de prijs van € 129,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,00 voor Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 129,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Merk | Sanifun |
Algemene kenmerken
| Merk | Sanifun |
| Stijl | Klassiek |
| Kleur | Zilver |
Kenmerken kraan
| Thermostatisch | Nee |
| Kraanuitvoering | Losse kraan |
| Montage | Inbouw |
| Materiaal | Messing |
| Inclusief S-koppelingen | Ja |
| Geïntegreerd planchet | Nee |
| Cooltouch | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | SF002844 |
Overige kenmerken
| Keramische schijven | Ja |
| Product breedte | 12.50 cm |
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 29.50 cm |
| Product lengte | 29.50 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Temperatuur veiligheid | Nee |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom |
EAN
| EAN | 5404013551866 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sanifun afbouwplaat Kulbert Trio chroom aankoopt