PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar
- EAN: 8717775683810
- Categorie(n): Zeepdispensers
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kies voor de PlastiQline foamzeepdispenser, een moderne en praktische oplossing voor sanitaire ruimtes. Deze handige dispenser, vervaardigd uit duurzaam kunststof, heeft een inhoud van 900 ml en is eenvoudig navulbaar met een navulfles of pouch. Door de moderne witte kleur en het strakke ontwerp past hij perfect in elke toiletruimte, of het nu gaat om een drukbezocht openbaar toilet of een privébadkamer.
Met de PlastiQline dispenser heeft u altijd een efficiënte dosis foamzeep binnen handbereik. Een enkele druk op de push cover zorgt voor een optimale dosering, waardoor verspilling tot een minimum wordt beperkt. Dit maakt de dispenser niet alleen gebruikersvriendelijk, maar ook kostenbesparend.
De dispenser kan eenvoudig aan de muur worden bevestigd met een schroefbevestigingsmethode, wat zorgt voor een veilige en stevige installatie. Met een hoogte van 25 cm, een breedte van 11,5 cm en een diepte van slechts 1 mm, neemt de dispenser weinig ruimte in beslag, terwijl hij toch goed zichtbaar en toegankelijk blijft.
Kies voor kwaliteit en hygiëne met de PlastiQline foamzeepdispenser. Met een fabrieksgarantie van 1 jaar bent u bovendien verzekerd van een betrouwbaar product. Vraag vandaag nog een offerte aan en ontdek de voordelen van deze gebruiksvriendelijke dispenser!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Sanitaircentre
- Bij Fietsaccessoires kun je PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,99 voor PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar is gemeten op 02-04-2026. De hoogste prijs was € 49,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemene kenmerken
| Merk | PlastiQline |
| Kleur | wit |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Kunststof |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product breedte | 11.50 cm |
| Inhoud | 900 ml |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal reservoirs | 1 |
| Handmatig of automatisch | Handmatig |
| Inhoud per dispenser | 900 ml |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Product diepte | 1 mm |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 253 mm |
| Verpakking lengte | 118 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verpakkingsinhoud | PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717775683810 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PlastiQline foamzeepdispenser 900 ml kunststof navulbaar aankoopt