PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder
- EAN: 8717775680208
- Categorie(n): Toiletborstels
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Houd uw sanitaire ruimte schoon en stijlvol met de PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder. Dit moderne accessoire is niet alleen praktisch, maar voegt ook een chique touch toe aan zelfs de eenvoudigste toiletten. Dankzij de strakke vormgeving en hoogwaardige materialen laat deze toiletborstelhouder geen ruimte voor compromissen als het gaat om hygiëne en esthetiek.
De toiletborstelhouder, vervaardigd uit duurzaam kunststof, heeft een elegante rvs-look die perfect aansluit bij diverse interieurstijlen. Met een producthoogte van 25,5 cm en een breedte van 13 cm is deze houder ontworpen om slechts een minimale hoeveelheid ruimte in te nemen, terwijl hij toch optimaal functioneert. De ronde opvangschaal aan de onderkant zorgt ervoor dat u zich geen zorgen hoeft te maken over ongewenste vlekken of onhygiënische situaties.
Gemakkelijk in gebruik, kunt u de zwarte toiletborstel met een soepele beweging uit de houder nemen en weer terugplaatsen. Dit maakt het schoonmaken van uw toilet een fluitje van een cent. Bovendien is de PlastiQline toiletborstelhouder eenvoudig te bevestigen aan de muur door middel van schroeven. Hierdoor creëert u niet alleen meer ruimte, maar voorkomt u ook dat de houder omvalt of verschuift.
U verdient een sanitaire ruimte die net zo goed verzorgd en hygiënisch is als de rest van uw huis. De PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder is de ideale oplossing voor wie oog heeft voor detail en gebruiksgemak. Vraag vandaag nog een offerte aan en geef uw toiletruimte de aandacht die het verdient!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Bol.com kun je PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder kopen voor de prijs van € 102,17. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 93,70 voor PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 102,17 op 03-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,47. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | PlastiQline Exclusive |
| Kleur | rvs |
Kenmerken
| Plaatsing | Muur |
| Ophangwijze | Schroeven |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 25.50 cm |
| Product lengte | 25.50 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PlastiQline Exclusive |
| EAN | 8717775680208 |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Type toiletborstel | Toiletborstel met houder |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 258 mm |
| Verpakking lengte | 153 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.0 kg |
| Woonstijl | Modern |
EAN
| EAN | 8717775680208 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PlastiQline Exclusive Toiletborstelhouder aankoopt