PlastiQline Exclusive Handdoek dispenser RVS/kunstof
- EAN: 8717775680062
- Categorie(n): Tissue houders
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de PlastiQline Exclusive Handdoekdispenser, een perfecte aanvulling voor elke sanitaire ruimte. Met zijn moderne stijl en elegante zwart met RVS afwerking biedt deze dispenser niet alleen functionaliteit maar ook uitstraling. U kunt deze stijlvolle dispenser eenvoudig wandmontage, waardoor hij niet alleen handig is, maar ook ruimte besparend. Bij een gewicht van slechts 1 kg, is de installatie een fluitje van een cent.
Deze handdoekdispenser is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, waaronder roestvrij staal aan de voorzijde en duurzame ABS kunststof zijkanten. Dit zorgt ervoor dat de dispenser niet alleen langdurig meegaat, maar ook eenvoudig te onderhouden is. Met afmetingen van 325 x 325 x 150 mm past hij perfect in diverse sanitaire ruimtes, of het nu gaat om een kantoor, restaurant of openbaar toilet.
Handdoekjes zijn essentieel voor een hygiënische omgeving en met de PlastiQline handdoekdispenser zijn ze altijd binnen handbereik. Deze dispenser is geschikt voor 2 bundels C en Z gevouwen papieren handdoekjes. Na de aanschaf van een speciale adapter kunnen zelfs interfold handdoeken worden gebruikt, wat flexibiliteit biedt in keuze en gebruik.
Met een garantie van 2 jaar na aankoopdatum, kunt u met vertrouwen investeren in de PlastiQline Exclusive Handdoekdispenser. Het product combineert design met praktische functionaliteit, waardoor het een uitstekende keuze is voor iedereen die waarde hecht aan een strak en professioneel interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Sanitaircentre
- Bij Fietsaccessoires kun je PlastiQline Exclusive Handdoek dispenser RVS/kunstof kopen voor de prijs van € 75,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PlastiQline Exclusive Handdoek dispenser RVS/kunstof te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PlastiQline Exclusive Handdoek dispenser RVS/kunstof bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 75,99 voor PlastiQline Exclusive Handdoek dispenser RVS/kunstof is gemeten op 02-04-2026. De hoogste prijs was € 105,90 op 03-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 29,91. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | PlastiQline Exclusive |
| Kleur | rvs |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Kunststof |
| Product hoogte | 32.50 cm |
| Product breedte | 32.50 cm |
| Product lengte | 15 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Reparatie type | Carry-in |
Overige kenmerken
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend |
| Type tissuehouder | Handdoek dispenser |
| Verpakking breedte | 328 mm |
| Verpakking hoogte | 328 mm |
| Verpakking lengte | 153 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verpakkingsinhoud | PlastiQline Exclusive Handdoekdispenser |
| Vorm | Rond |
EAN
| EAN | 8717775680062 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PlastiQline Exclusive Handdoek dispenser RVS/kunstof aankoopt