Looox Wood collection bath shelf 88cm met houder zwart mat eiken zwart mat
- EAN: 8719244571932
- Categorie(n): Badkameraccessoiresets
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 06:39:12 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak uw badkamer compleet met de Looox Wood collection badplank van 88 cm, uitgevoerd in een chique zwart mat eiken afwerking. Deze stijlvolle plank is niet alleen functioneel, maar ook een prachtige aanvulling op een modern interieur. Dankzij het gebruik van hoogwaardige materialen, biedt deze plank duurzaamheid en een luxe uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Saniweb
- Bij Saniweb kun je Looox Wood collection bath shelf 88cm met houder zwart mat eiken zwart mat kopen voor de prijs van € 164,12. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Looox Wood collection bath shelf 88cm met houder zwart mat eiken zwart mat te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Looox Wood collection bath shelf 88cm met houder zwart mat eiken zwart mat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 164,12 voor Looox Wood collection bath shelf 88cm met houder zwart mat eiken zwart mat is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 199,99 op 12-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 35,87. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Looox |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Looox |
| Kleur | Zwart mat |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | RVS |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Overige kenmerken
| Geschikt voor badkamer | Ja |
| Verpakking breedte | 16.00 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 88.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
EAN
| EAN | 8719244571932 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Looox Wood collection bath shelf 88cm met houder zwart mat eiken zwart mat aankoopt