Ligbad - Zitbad - Blue Rasmus Back To Wall bad - Acryl - Sifon Glans Wit - 170 x 80 cm - 215 L
- EAN: 8711802072240
- Categorie(n): Badkuipen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de luxe en functionaliteit van het Blue Rasmus Back-2-Wall bad. Dit fraaie ligbad, vervaardigd uit hoogwaardig acryl, biedt niet alleen een moderne uitstraling, maar ook een praktisch ontwerp. Met afmetingen van 170 cm lang en 80 cm breed, is het bad perfect geschikt voor 2 personen en biedt het een comfortabele capaciteit van 215 liter. Het glanzende witte afgewerkte oppervlak geeft een stijlvolle touch aan uw badkamer.
Het acryl materiaal is niet alleen esthetisch aantrekkelijk, het is ook zeer duurzaam en hygiënisch. Dankzij de niet-poreuze structuur blijft het bad eenvoudig schoon en behoudt het zijn glans over de jaren. Het dubbelwandige ontwerp zorgt ervoor dat u langer van de warmte kunt genieten, waardoor een ontspannen badtijd gegarandeerd is. Ondanks het gladde uiterlijk, is het bad slipvast wanneer het in contact komt met water.
Bij de installatie van het Blue Rasmus bad komen geen poten inbegrepen, maar deze zijn wel eenvoudig aan te schaffen. Het is belangrijk om een monteur te raadplegen voor de wateraansluitingen en de montage van extra onderdelen. De poten hebben een hoogte van 1,5 cm, waardoor het bad net van de grond staat en als vrijstaand ervaren kan worden.
Het bad beschikt over een verchroomde pop-up afvoer en een ingenieuze overloop die in het bad is ingegoten, wat resulteert in een gestroomlijnd ontwerp. Met het Blue Rasmus Back-2-Wall bad haalt u niet alleen een praktische oplossing in huis, maar ook een opvallend design dat elke badkamer transformeert.
Geniet van de vrijheid om lange ontspannende momenten in bad door te brengen. Dit bad biedt u de luxe en comfort die u verdient, met een garantie op tevredenheid. Bestel het nu eenvoudig en veilig via Bol.com en leef het leven in luxe dat u altijd al wenste!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com SanitairSupershop
- Bij Bol.com kun je Ligbad - Zitbad - Blue Rasmus Back To Wall bad - Acryl - Sifon Glans Wit - 170 x 80 cm - 215 L kopen voor de prijs van € 1.225,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ligbad - Zitbad - Blue Rasmus Back To Wall bad - Acryl - Sifon Glans Wit - 170 x 80 cm - 215 L te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ligbad - Zitbad - Blue Rasmus Back To Wall bad - Acryl - Sifon Glans Wit - 170 x 80 cm - 215 L bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1225,00 voor Ligbad - Zitbad - Blue Rasmus Back To Wall bad - Acryl - Sifon Glans Wit - 170 x 80 cm - 215 L is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 1225,00 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Acryl |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Blue Rasmus |
Kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor aantal personen | 2 |
| Glansgraad | Glans |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Inclusief douchegedeelte | Nee |
| Inclusief kraan | Nee |
| Met overloop | Ja |
| Inclusief poten | Nee |
| Inhoud | 215 l |
| Kleur | Glanzend wit |
| Materiaal | Acryl |
| Type bad | Ligbad |
| Stijl | Design |
| Vorm | Ovaal |
Afmetingen
| Product breedte | 80 cm |
| Product lengte | 170 cm |
| Product hoogte | 58 cm |
Productinformatie
| EAN | 8711802072240 |
Overige kenmerken
| Geschikt voor aantal liters | 215 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Plaatsing | Half vrijstaand |
| Product gewicht | 30 kg |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 70 cm |
| Verpakking lengte | 200 cm |
| Verpakkingsgewicht | 30 kg |
| Verpakkingsinhoud | Dit product wordt geleverd met badpoten, syfon flex 40mm afvoer en overloop combinatie in chroom. |
EAN
| EAN | 8711802072240 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ligbad - Zitbad - Blue Rasmus Back To Wall bad - Acryl - Sifon Glans Wit - 170 x 80 cm - 215 L aankoopt