Kunststof opvangschaal AC-OVS
- EAN: 8717775681830
- Categorie(n): Toiletaccessoiresets
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de praktische en transparante kunststof opvangschaal AC-OVS, speciaal ontworpen voor gebruik in combinatie met de Basicline, PQX, MQ en Wings toiletborstelhouders. Deze opvangschaal biedt een doeltreffende oplossing voor het verzamelen van overtollige vloeistof en zorgt voor een hygiënische en nette badkameromgeving.
De kunststof opvangschaal is vervaardigd uit hoogwaardig PVC, wat zorgt voor een duurzame en stevige constructie. Met een afmeting van 0 cm in zowel lengte als breedte, past deze schaal perfect onder de toiletborstelhouder. Ook is de schaal voorzien van een modern rvs-kleurenschema dat harmonieus aansluit bij diverse badkamerstijlen.
De opvangschaal is eenvoudig te plaatsen, waarbij de ophangwijze geschiedt door middel van schroeven. Dankzij deze praktische installatie is de schaal altijd binnen handbereik en kan deze moeiteloos worden onderhouden. Hij blijft stevig hangen aan de muur en biedt zo extra gebruiksgemak.
Elke verpakking bevat 140 stuks van de kunststof opvangschaal AC-OVS, waardoor u voldoende voorraad heeft om aan uw behoeften te voldoen. Met een fabrieksgarantie van 1 jaar, bent u verzekerd van de hoge kwaliteit en functionaliteit van dit product.
Met een EAN van 8717775681830 kunt u de kunststof opvangschaal gemakkelijk terugvinden en bestellen. Voeg deze praktische en stijlvolle oplossing toe aan uw badkamer accessoires en ervaar het gemak van een opgeruimde toiletomgeving.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Sanitaircentre
- Bij Sanitaircentre kun je Kunststof opvangschaal AC-OVS kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Kunststof opvangschaal AC-OVS te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Kunststof opvangschaal AC-OVS bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Kunststof opvangschaal AC-OVS is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Basicline |
| Kleur | rvs |
Kenmerken
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Type toiletaccessoireset | Losse toiletborstelkop |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | PVC |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Kunststof opvangschaal AC-OVS |
| EAN | 8717775681830 |
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 3 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 3 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.0 kg |
EAN
| EAN | 8717775681830 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Kunststof opvangschaal AC-OVS aankoopt