hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan ééngreeps wastafelmengkraan 110 zonder afvoer chroom
- EAN: 4059625334843
- Categorie(n): Wastafelkranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak uw badkamer tot een serene oase met de hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan. Deze elegante kraan, uitgevoerd in een moderne chroomkleur, biedt een onmiskenbare stijl en functionaliteit. Dankzij de extra brede waterstraal ervaart u een unieke waterervaring, alsof u uw handen en gezicht onder een zachte waterval spoelt. De ergonomische ééngreepsbediening maakt het eenvoudig om de waterstroom en temperatuur met één hand te regelen.
Met een hoogte van 14,60 cm tussen de uitloop en de wastafel creëert de kraan een comfortabele gebruikservaring. Het innovatieve AirPower-systeem verrijkt het water met lucht, wat resulteert in volle, zijdeachtige druppels met minder spatwater. Bovendien is de kraan enorm waterbesparend door een doorstroomhoeveelheid te beperken tot maximaal 5 l/min, wat zowel het milieu als uw portemonnee ten goede komt (EcoSmart).
De hoogwaardige, glanzende chroomafwerking is niet alleen prachtig, maar ook eenvoudig te onderhouden. De kraan is ontworpen om langdurig mee te gaan met gebruik van duurzame materialen, waaronder RVS, en het keramisch mengsysteem garandeert dat er geen ongewenste speling ontstaat, ook na herhaaldelijk gebruik. Met de 5 jaar fabrieksgarantie heeft u bovendien de zekerheid van kwaliteit en betrouwbaarheid.
De installatie van de Vivenis kraan is simpel dankzij de flexibele aansluitslangen die snel aan de wateraansluitingen kunnen worden bevestigd. Deze kraan is geschikt voor zowel moderne als klassieke interieurstijlen en voegt een vleugje luxe en comfort toe aan uw badkamer. Verander uw dagelijkse routine in een welzijnsritueel met de hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan ééngreeps wastafelmengkraan 110 zonder afvoer chroom kopen voor de prijs van € 116,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan ééngreeps wastafelmengkraan 110 zonder afvoer chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan ééngreeps wastafelmengkraan 110 zonder afvoer chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 116,00 voor hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan ééngreeps wastafelmengkraan 110 zonder afvoer chroom is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 122,00 op 10-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Hansgrohe |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Hansgrohe |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Chroom |
Kenmerken kraan
| Uitvoering wastafelkraan | Zonder waste of ketting |
| Materiaal | RVS |
| Montage | Opbouw |
| Handvat | 1 handvat |
| Hoogte uitloop | 14.60 cm |
| Draaibare uitloop | Nee |
| Uittrekbare uitloop | Nee |
| Zelfsluitend | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 0 |
| Reparatie type | Carry-in On-site repair |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75022000 |
| EAN | 4059625334843 |
Overige kenmerken
| Keramische schijven | Ja |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 0 |
| Product breedte | 4.50 cm |
| Product gewicht | 1.67 kg |
| Product hoogte | 16.80 cm |
| Product lengte | 17.40 cm |
| Thermostatisch | Nee |
| Verpakking breedte | 212 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 403 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.65 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059625334843 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je hansgrohe Vivenis ééngreeps wastafelmengkraan ééngreeps wastafelmengkraan 110 zonder afvoer chroom aankoopt