Hansgrohe Raindance select s HG Raind. 120S 3jet PowderRain Green 6 l/m chr
- EAN: 4059625326770
- Categorie(n): Douchekoppen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:43:41 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de luxe van een verfrissende douche met de Hansgrohe Raindance Select S HG Raind. Deze handdouche combineert stijl met functionaliteit en biedt je de mogelijkheid om te genieten van een heerlijke douche-ervaring. Het chroomglans design voegt een vleugje elegantie toe aan elke badkamer en is perfect voor moderne interieurs.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Saniweb
- Bij Saniweb kun je Hansgrohe Raindance select s HG Raind. 120S 3jet PowderRain Green 6 l/m chr kopen voor de prijs van € 100,56. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hansgrohe Raindance select s HG Raind. 120S 3jet PowderRain Green 6 l/m chr te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hansgrohe Raindance select s HG Raind. 120S 3jet PowderRain Green 6 l/m chr bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 81,04 voor Hansgrohe Raindance select s HG Raind. 120S 3jet PowderRain Green 6 l/m chr is gemeten op 20-10-2025. De hoogste prijs was € 110,13 op 14-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 29,09. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Hansgrohe |
Algemene kenmerken
| Merk | Hansgrohe |
| Kleur | Chroom glans |
| Vorm | Rond |
Kenmerken douchekop
| Type douchekop | Handdouche |
| Diameter handdouche | 12 cm |
| Aantal straalsoorten handdouche | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26516000 |
Overige kenmerken
| Aantal straalsoorten hoofddouche | 0 |
| Diameter hoofddouche | 0 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Inclusief houder | Nee |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 16 |
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 0 |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Waterbesparend | Nee |
| Wisselen straalsoort handdouche | Met knop op douchekop |
| Wisselen straalsoort hoofddouche | Geen |
EAN
| EAN | 4059625326770 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hansgrohe Raindance select s HG Raind. 120S 3jet PowderRain Green 6 l/m chr aankoopt