hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom
- EAN: 4011097719092
- Categorie(n): Douchesets
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar ultiem waterplezier met de hansgrohe Raindance Select S doucheset 120. Deze hoogwaardige doucheset biedt niet alleen een moderne uitstraling in chroom, maar ook een ongeëvenaarde functionaliteit. Met drie op elkaar afgestemde straalsoorten – de luchtige RainAir-straal, de krachtige Rain-straal en de ontspannende Whirl-straal – kun je elke douchebeurt transformeren in een luxe ervaring, helemaal naar jouw wens.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom kopen voor de prijs van € 181,76. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
- Op dit moment is hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 166,00 voor hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom is gemeten op 11-01-2026. De hoogste prijs was € 181,76 op 24-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,76. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Hansgrohe |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Hansgrohe |
| Kleur | Chroom |
Kenmerken glijstangset
| Douche uitvoering | Zonder kraan |
| Aantal straalsoorten handdouche | 3 |
| Diameter handdouche | 12.50 cm |
| Lengte doucheslang | 160 cm |
| Lengte glijstang | 90 cm |
| Inclusief zeepschaal | Ja |
| Materiaal | Messing |
| Kraanuitvoering | Met glijstangset |
| Thermostatisch | Nee |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26631000 |
| EAN | 4011097719092 |
Overige kenmerken
| Bevestigingssteunen in hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 11 |
| Product breedte | 16.70 cm |
| Product gewicht | 1.61 kg |
| Product lengte | 31 cm |
| Reparatie type | Carry-in On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 1030 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1620 g |
| Verpakkingsinhoud | handdouchedoucheslangglijstangschuifstukzeepschaal |
EAN
| EAN | 4011097719092 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je hansgrohe Raindance Select S doucheset 120 3jet met Unica'S Puro glijstang 90 cm en zeepschaal chroom aankoopt