hansgrohe Pulsify S staafhanddouche 100 1jet EcoSmart chroom
- EAN: 4059625468043
- Categorie(n): Douchekoppen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de ultieme wellness met de hansgrohe Pulsify S staafhanddouche. Deze handdouche, uitgevoerd in chroom, biedt een moderne uitstraling en is perfect voor dagelijks gebruik. Met de innovatieve PowderRain straalsoort biedt deze douchekop een unieke douche-ervaring, waarbij je lichaam wordt omhuld door de fijnste waterdruppels, wat zorgt voor een verkwikkende en ontspannende douchebeurt.
Het minimalistische ontwerp van de Pulsify S maakt deze douchekop een opvallende toevoeging aan iedere badkamer. Met een diameter van 10 cm en een enkele straalsoort, geeft het niet alleen een luxe gevoel, maar is het ook functioneel. Dankzij de hoogwaardige materialen, waaronder metaal, is de douchekop niet alleen duurzaam, maar blijft ook gemakkelijk te reinigen en ziet er langdurig als nieuw uit.
Bij het ontwerp zijn verschillende slimme details in overweging genomen. De siliconen noppen op de douchekop zorgen ervoor dat kalk eenvoudig kan worden verwijderd, wat het onderhoud vergemakkelijkt. Bovendien voorkomt de uitspoelbare zeef dat vuil de douchekop binnendringt, wat de levensduur van het product verlengt en zorgt voor een consistente waterstroom, zelfs bij hard water.
Met een gewicht van slechts 0,20 kg ligt de Pulsify S handdouche comfortabel in de hand, terwijl de interne watervoering ervoor zorgt dat de douchekop niet heet aanvoelt, zelfs bij langdurig gebruik. De douchekop is niet alleen geschikt voor standaard doucheslangen, maar ook voor geisers, waardoor hij veelzijdig is in gebruik.
Met een fabrieksgarantie van vijf jaar kunnen kopers met een gerust hart genieten van hun aankoop. De hansgrohe Pulsify S staafhanddouche is een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit, functionaliteit en stijl in hun douche-ervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Saniweb
- Bij Bol.com kun je hansgrohe Pulsify S staafhanddouche 100 1jet EcoSmart chroom kopen voor de prijs van € 52,82. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om hansgrohe Pulsify S staafhanddouche 100 1jet EcoSmart chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat hansgrohe Pulsify S staafhanddouche 100 1jet EcoSmart chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,00 voor hansgrohe Pulsify S staafhanddouche 100 1jet EcoSmart chroom is gemeten op 29-12-2025. De hoogste prijs was € 52,82 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,82. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Hansgrohe |
Algemene kenmerken
| Merk | Hansgrohe |
| Kleur | chroom |
| Vorm | Staaf |
Kenmerken douchekop
| Type douchekop | Handdouche |
| Diameter handdouche | 10 cm |
| Aantal straalsoorten handdouche | 1 |
| Materiaal | Metaal |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 24125000 |
Overige kenmerken
| Aantal straalsoorten hoofddouche | 0 |
| Diameter hoofddouche | 0 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Inclusief houder | Nee |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 0 |
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 22 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nvt |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Waterbesparend | Nee |
| Wisselen straalsoort hoofddouche | Geen |
EAN
| EAN | 4059625468043 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je hansgrohe Pulsify S staafhanddouche 100 1jet EcoSmart chroom aankoopt