GROHE Start Wastafelkraan - Waterbesparend - Lage uitloop - Met push-open waste - Chroom
- EAN: 4005176624117
- Categorie(n): Wastafelkranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de GROHE Start wastafelkraan, de perfecte aanvulling voor jouw moderne badkamer. Met zijn slanke en hedendaagse ontwerp straalt deze kraan een verfijnde stijl uit. De schitterende chroomafwerking zorgt ervoor dat deze kraan er gedurende zijn hele levensduur perfect uitziet, terwijl hij ook nog eens uiterst functioneel is.
De GROHE Start is uitgerust met een praktische push-open waste die eenvoudig met een lichte aanraking van je vingertop te openen en te sluiten is. De kraan heeft bovendien een verhoogde uitloop van 19,80 cm, wat zorgt voor extra gebruikscomfort bij het wassen van handen of gezicht. Met een waterstroom van slechts 5,7 l/min dankzij de GROHE WaterSaving technologie, ben je verzekerd van een duurzame en efficiënte kraan die geen inboet op prestaties.
Deze wastafelkraan is ontworpen voor een eengatsinstallatie, waardoor de installatie een fluitje van een cent is. Dankzij de bijgeleverde handleiding en QR-code voor extra instructies, heb je de kraan snel en eenvoudig geïnstalleerd. De steken van de duurzame messing constructie bieden niet alleen een moderne uitstraling, maar ook een lange levensduur.
De GROHE SilkMove ES keramische cartouche garandeert een nauwkeurige controle van volumestroom en temperatuur met één handvat. Dit voorkomt ook onnodige energieverspilling, wat bijdraagt aan een milieuvriendelijke badkamer. Daarnaast zorgen de GROHE Zero binnenwaterwegen ervoor dat het water lood- en nikkelvrij is, wat uw gezondheid ten goede komt.
Met een fabrieksgarantie van 5 jaar, kun je erop vertrouwen dat je een kwaliteitsproduct in huis haalt. De verpakking bevat naast de kraan ook een duidelijke handleiding, zodat je snel aan de slag kunt. Kies voor de GROHE Start wastafelkraan en geniet van een stijlvol, duurzaam en gebruiksvriendelijk product in jouw badkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Saniweb
- Bij Bol.com kun je GROHE Start Wastafelkraan - Waterbesparend - Lage uitloop - Met push-open waste - Chroom kopen voor de prijs van € 68,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GROHE Start Wastafelkraan - Waterbesparend - Lage uitloop - Met push-open waste - Chroom te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GROHE Start Wastafelkraan - Waterbesparend - Lage uitloop - Met push-open waste - Chroom bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,63 voor GROHE Start Wastafelkraan - Waterbesparend - Lage uitloop - Met push-open waste - Chroom is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 76,95 op 21-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,32. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | GROHE |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | GROHE |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Chroom |
Kenmerken kraan
| Uitvoering wastafelkraan | Inclusief klikwaste |
| Materiaal | Messing |
| Montage | Opbouw |
| Handvat | 1 handvat |
| Hoogte uitloop | 19.80 cm |
| Draaibare uitloop | Nee |
| Uittrekbare uitloop | Nee |
| Zelfsluitend | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | GROHE Start Wastafelkraan Handleiding |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 23551002 |
| EAN | 4005176624117 |
Overige kenmerken
| Keramische schijven | Ja |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 5.7 |
| Product breedte | 17.50 cm |
| Product gewicht | 1.68 kg |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 35.50 cm |
| Thermostatisch | Ja |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 355 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.66 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005176624117 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GROHE Start Wastafelkraan - Waterbesparend - Lage uitloop - Met push-open waste - Chroom aankoopt