GROHE Relexa glijstuk - 25 mm - chroom - 07659000
- EAN: 4005176003707
- Categorie(n): Douchesets
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GROHE Relexa glijstuk - 25 mm - chroom - 07659000 kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GROHE Relexa glijstuk - 25 mm - chroom - 07659000 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GROHE Relexa glijstuk - 25 mm - chroom - 07659000 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor GROHE Relexa glijstuk - 25 mm - chroom - 07659000 is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 54,14 op 09-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,15. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | GROHE |
Algemene kenmerken
| Merk | GROHE |
| Kleur | Chroom hoogglans |
Kenmerken glijstangset
| Douche uitvoering | Zonder kraan |
| Diameter handdouche | 28 cm |
| Lengte glijstang | 22 cm |
| Inclusief zeepschaal | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kraanuitvoering | Met glijstangset |
| Thermostatisch | Nee |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 07659000 |
| EAN | 4005176003707 |
Overige kenmerken
| Bevestigingssteunen in hoogte verstelbaar | Ja |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product gewicht | 0.30 kg |
| Product lengte | 22 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 213 mm |
| Verpakkingsgewicht | 285 g |
| Verpakkingsinhoud | GROHE Relexa glijstuk, handleiding |
EAN
| EAN | 4005176003707 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GROHE Relexa glijstuk - 25 mm - chroom - 07659000 aankoopt