GROHE Plus Waterbesparende Wastafelmengkraan - maat L - uittrekbare uitloop - met waste - hard graphite geborsteld - 23843AL3
- EAN: 4005176585630
- Categorie(n): Wastafelkranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De GROHE Plus waterbesparende wastafelmengkraan combineert stijl en functionaliteit met een industrieel design. De kraan is uitgevoerd in een elegant hard graphite geborsteld (mat donkergrijs) en past perfect in moderne badkamers. Dankzij de uittrekbare uitloop heb je niet alleen meer bewegingsvrijheid, maar maak je ook eenvoudig je haar schoon boven de wastafel of reinig je de wastafel snel en efficiënt.
Met de innovatieve GROHE SilkMove technologie geniet je van een soepele en lichte bediening. Het stevige metalen handvat zorgt ervoor dat je de kraan moeiteloos kunt openen en sluiten. Bovendien bespaar je dagelijks water door de GROHE EcoJoy functie, die ervoor zorgt dat je zonder kwaliteitsverlies zuiniger omgaat met water.
De aanpasbare sproeihoek van de uitloop voorkomt spetteren en biedt extra gebruiksgemak. Kalk is eenvoudig te verwijderen door de SpeedClean mousseur, waardoor onderhoud een fluitje van een cent is. De wastafelmengkraan is verder uitgerust met een handige pop-up waste set en is geschikt voor eengatsinstallatie.
Met zijn krasbestendige GROHE StarLight afwerking blijft deze wastafelmengkraan er als nieuw uitzien, ongeacht de dagelijkse slijtage. Met een hoogte van 25,3 cm en een voortstuwingsuitloop van 11,9 cm biedt deze kraan de ideale combinatie van gebruiksgemak en esthetiek. De kraan is bovendien uitgerust met een keramische cartouche voor langdurige prestaties.
De GROHE Plus wastafelmengkraan is niet alleen praktisch en stijlvol, maar biedt ook een fabrieksgarantie van 5 jaar. Door zijn hoogwaardige materialen, zoals messing en metaal, ben je verzekerd van een duurzame investering in jouw badkamer. Maak je badkamer compleet met deze hoogwaardige mengkraan die functionaliteit en design naadloos samenbrengt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GROHE Plus Waterbesparende Wastafelmengkraan - maat L - uittrekbare uitloop - met waste - hard graphite geborsteld - 23843AL3 kopen voor de prijs van € 694,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GROHE Plus Waterbesparende Wastafelmengkraan - maat L - uittrekbare uitloop - met waste - hard graphite geborsteld - 23843AL3 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GROHE Plus Waterbesparende Wastafelmengkraan - maat L - uittrekbare uitloop - met waste - hard graphite geborsteld - 23843AL3 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 415,72 voor GROHE Plus Waterbesparende Wastafelmengkraan - maat L - uittrekbare uitloop - met waste - hard graphite geborsteld - 23843AL3 is gemeten op 14-09-2025. De hoogste prijs was € 694,95 op 06-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 279,23. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | GROHE |
Algemene kenmerken
| Merk | GROHE |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Grijs mat donkergrijs hard graphite geborsteld |
Kenmerken kraan
| Uitvoering wastafelkraan | Inclusief trekwaste |
| Materiaal | Messing Metaal Kunststof |
| Montage | Opbouw |
| Handvat | 1 handvat |
| Hoogte uitloop | 25.30 cm |
| Draaibare uitloop | Ja |
| Uittrekbare uitloop | Ja |
| Zelfsluitend | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | GROHE Plus Wastafelkraan Handleiding |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 23843AL3 |
| EAN | 4005176585630 |
Overige kenmerken
| Keramische schijven | Ja |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 5.7 |
| Product breedte | 11.90 cm |
| Product gewicht | 3.49 kg |
| Product hoogte | 25.30 cm |
| Product lengte | 11.90 cm |
| Thermostatisch | Nee |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 425 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.49 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005176585630 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GROHE Plus Waterbesparende Wastafelmengkraan - maat L - uittrekbare uitloop - met waste - hard graphite geborsteld - 23843AL3 aankoopt