GROHE Europlus E wastafelmengkraan
- EAN: 4005176929359
- Categorie(n): Wastafelkranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verfris je badkamer met de GROHE Europlus E wastafelmengkraan, een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het hoogwaardige chroomafwerking geeft een moderne uitstraling, terwijl de innovaties in waterbesparing bijdragen aan een duurzame levensstijl. Deze kraan is ontworpen om je dagelijks comfort te verhogen terwijl je tegelijkertijd op je waterverbruik let.
Deze wastafelmengkraan is handsfree, wat betekent dat je gemakkelijk je handen kunt wassen zonder de kraan aan te raken. Dit is niet alleen hygiënisch, maar ook een praktische oplossing voor een drukke levensstijl. Het materiaal van de kraan is messing, dat bekend staat om zijn duurzaamheid en lange levensduur. Bovendien zorgt de opbouwmontage ervoor dat de kraan eenvoudig te installeren is in vrijwel elke badkamerinrichting.
Met een hoogte van 14,90 cm biedt de GROHE Europlus E wastafelmengkraan een ideale uitloop om eenvoudig je handen en gezicht te wassen. Deze kraan is voorzien van twee jaar fabrieksgarantie, wat je extra zekerheid biedt over de kwaliteit en duurzaamheid van het product.
Als je op zoek bent naar een betrouwbare en stijlvolle wastafelmengkraan, dan is de GROHE Europlus E een uitstekende keuze. Dit product combineert doordachte technologie met een elegant design, perfect voor iedere moderne badkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GROHE Europlus E wastafelmengkraan kopen voor de prijs van € 309,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GROHE Europlus E wastafelmengkraan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GROHE Europlus E wastafelmengkraan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 232,09 voor GROHE Europlus E wastafelmengkraan is gemeten op 26-09-2025. De hoogste prijs was € 562,38 op 13-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 330,29. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | GROHE |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | GROHE |
| Kleur | Chroom |
Kenmerken kraan
| Uitvoering wastafelkraan | Zonder waste of ketting |
| Materiaal | Messing |
| Montage | Opbouw |
| Handvat | Handsfree |
| Hoogte uitloop | 14.90 cm |
| Draaibare uitloop | Nee |
| Uittrekbare uitloop | Nee |
| Zelfsluitend | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 36015001 |
| EAN | 4005176929359 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 14.90 cm |
| Product lengte | 14.90 cm |
| Thermostatisch | Nee |
| Verpakking breedte | 362 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 421 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.37 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
EAN
| EAN | 4005176929359 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GROHE Europlus E wastafelmengkraan aankoopt