GROHE Essentials Glas - Kristal - Krasbestendig
- EAN: 4005176326226
- Categorie(n): Bekerhouders
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GROHE Essentials Glas - Kristal - Krasbestendig kopen voor de prijs van € 28,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GROHE Essentials Glas - Kristal - Krasbestendig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GROHE Essentials Glas - Kristal - Krasbestendig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,01 voor GROHE Essentials Glas - Kristal - Krasbestendig is gemeten op 23-09-2025. De hoogste prijs was € 28,99 op 18-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,98. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | GROHE |
Algemene kenmerken
| Merk | GROHE |
| Kleur | transparant |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Metaal |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product breedte | 6.60 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Alle |
| Ophangwijze | Lijm Schroeven |
| Plaatsing | Bekerhouder Half vrijstaand |
| Product diepte | 60 mm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 8.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 13.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| Verpakkingsinhoud | GROHE Essentials Glas |
EAN
| EAN | 4005176326226 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GROHE Essentials Glas - Kristal - Krasbestendig aankoopt