GROHE Costa-S Douchekraan - 15 cm hartafstand - Zonder koppelingen
- EAN: 4005176843457
- Categorie(n): Douchekranen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:15 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de optimale combinatie van stijl en functionaliteit met de GROHE Costa-S Douchekraan. Met een hartafstand van 15 cm is deze opbouwkraan perfect voor moderne badkamers. Het elegant chroomafwerking geeft niet alleen een strakke uitstraling, maar zorgt ook voor duurzaamheid en eenvoudig onderhoud.
De kraan is voorzien van twee handgrepen voor optimale controle over de watertemperatuur en -stroom. Het keramische bovendeel garandeert jarenlang gebruik zonder problemen, terwijl het warmte geïsoleerde ontwerp bijkomende veiligheid biedt. Let op dat deze variant zonder S-koppelingen en rozetten wordt geleverd, waardoor u de vrijheid heeft om uw eigen aansluitingen te kiezen.
Met een aansluiting voor de douche van 1/2 inch is deze GROHE Costa-S Douchekraan eenvoudig te installeren. Het gebruik van hoogwaardig messing als materiaal zorgt voor een solide en robuuste constructie, wat bijdraagt aan de levensduur van het product. Het geheel is ontworpen met de kwaliteit die u van GROHE verwacht, ondersteund door een fabrieksgarantie van 5 jaar.
Meet voor de aanschaf de hartafstand van uw huidige leidingen om er zeker van te zijn dat deze kraan perfect aansluit op uw bestaande installatie. Geniet van een luxe douche-ervaring met deze stijlvolle en betrouwbare douchekraan.
Met de GROHE Costa-S Douchekraan haalt u een kwaliteitsproduct in huis dat perfect past in elke moderne badkamer. Ontdek zelf de voordelen van GROHE en upgrade uw badkamer met deze prachtige douchemengkraan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GROHE Costa-S Douchekraan - 15 cm hartafstand - Zonder koppelingen kopen voor de prijs van € 49,30. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GROHE Costa-S Douchekraan - 15 cm hartafstand - Zonder koppelingen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GROHE Costa-S Douchekraan - 15 cm hartafstand - Zonder koppelingen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,30 voor GROHE Costa-S Douchekraan - 15 cm hartafstand - Zonder koppelingen is gemeten op 19-12-2025. De hoogste prijs was € 81,00 op 20-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 31,70. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | GROHE |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | GROHE |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Chroom |
Kenmerken kraan
| Thermostatisch | Nee |
| Kraanuitvoering | Losse kraan |
| Montage | Opbouw |
| Materiaal | Messing |
| Hartafstand | 15 cm |
| Inclusief S-koppelingen | Nee |
| Geïntegreerd planchet | Nee |
| Cooltouch | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26318001 |
Overige kenmerken
| Handvat | 2 handvatten |
| Keramische schijven | Ja |
| Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar | 0 |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 1.20 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Temperatuur veiligheid | Nee |
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
EAN
| EAN | 4005176843457 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GROHE Costa-S Douchekraan - 15 cm hartafstand - Zonder koppelingen aankoopt