Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche - 180x200cm - Glas mat - antikalk - 8mm veiligheidsglas - 2 zijwanden 40cm - wandsteunen en hoekprofielen - Geborsteld Gunmetal PVD
- EAN: 8718903070090
- Categorie(n): Douchewanden
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar het gemak en de luxe van de Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche. Met afmetingen van 180x200 cm en een elegant matglazen design, biedt deze douche een royale ruimte voor een comfortabele douchebeleving. De krachtige en duurzame constructie van 8 mm veiligheidsglas, in combinatie met de antikalk coating, garandeert niet alleen veiligheid maar ook eenvoudig onderhoud.
Deze inloopdouche is een moderne toevoeging aan elke badkamer. De geborsteld gunmetal afwerking voegt een eigentijdse flair toe en maakt het een stijlvol statement in uw badkamer. Het strakke ontwerp wordt gecompleteerd door twee zijwanden van 40 cm, die zorgen voor een perfecte balans tussen privacy en openheid.
De Fortifura Galeria is ontworpen voor de hedendaagse gebruikers. Met een constructie bestaande uit drie delen en wandsteunen en hoekprofielen, biedt deze inloopdouche zowel stabiliteit als een luxe uitstraling. Dankzij de universele handleiding is de installatie eenvoudig en moeiteloos.
Met een fabrieksgarantie van vijf jaar bent u verzekerd van de kwaliteit en duurzaamheid van de Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche. Laat uw badkamer stralen met deze prachtige doucheoplossing die comfort en stijl perfect combineert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche - 180x200cm - Glas mat - antikalk - 8mm veiligheidsglas - 2 zijwanden 40cm - wandsteunen en hoekprofielen - Geborsteld Gunmetal PVD kopen voor de prijs van € 1.174,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche - 180x200cm - Glas mat - antikalk - 8mm veiligheidsglas - 2 zijwanden 40cm - wandsteunen en hoekprofielen - Geborsteld Gunmetal PVD te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche - 180x200cm - Glas mat - antikalk - 8mm veiligheidsglas - 2 zijwanden 40cm - wandsteunen en hoekprofielen - Geborsteld Gunmetal PVD bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 891,38 voor Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche - 180x200cm - Glas mat - antikalk - 8mm veiligheidsglas - 2 zijwanden 40cm - wandsteunen en hoekprofielen - Geborsteld Gunmetal PVD is gemeten op 09-11-2025. De hoogste prijs was € 1174,99 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 283,61. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | FortiFura |
Algemene kenmerken
| Merk | FortiFura |
Kenmerken
| Uitvoering douchewand | Vrijstaande wand |
| Type glas | Mat glas |
| Type profiel | Met profiel |
| Aantal delen | 3 |
| Antikalkbehandeling | Ja |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Glas |
| Product breedte | 175.80 cm |
| Product hoogte | 200 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Dikte | 0.8 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| EAN | 8718903070090 |
Overige kenmerken
| Kleur | Gunmetal geborsteld (antraciet) |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8718903070090 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fortifura Galeria Vrijstaande Inloopdouche - 180x200cm - Glas mat - antikalk - 8mm veiligheidsglas - 2 zijwanden 40cm - wandsteunen en hoekprofielen - Geborsteld Gunmetal PVD aankoopt