Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche - 140x80cm - mat glas - 8mm - nano - met profiel en stabilisatiestang - Mat Wit
- EAN: 8718903184049
- Categorie(n): Douchewanden
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 06:27:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche, een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit die elke badkamer transformeert in een luxe spa-omgeving. Met een afmeting van 140x80 cm biedt deze inloopdouche voldoende ruimte voor een comfortabele douche-ervaring. Het matglas met een dikte van 8 mm zorgt voor een moderne uitstraling en is tegelijkertijd zeer duurzaam door de nano-coating die zorgt voor een eenvoudige reiniging.
Deze inloopdouche straalt glamour uit met zijn elegante mat witte afwerking. De vaste wand en het bijbehorende profiel geven niet alleen extra stevigheid, maar ook een verfijnde look aan uw badkamer. Met de Fortifura Galeria ontdekt u hoe vorm en functie perfect samenkomen. De antikalkbehandeling maakt onderhoud een fluitje van een cent, zodat u meer tijd heeft om te ontspannen.
Het minimalistische ontwerp en de hoogwaardige afwerking van deze inloopdouche maken het een tijdloze toevoeging aan uw woning. De stabilisatiestang biedt extra veiligheid en voorkomt dat de douchewand gaat beweeg. Met de garantie van vijf jaar kunt u er zeker van zijn dat u investeert in een product dat lang meegaat.
Bij de aankoop van de Fortifura Galeria ontvangt u een complete set inclusief de vaste wand met profiel. De universele taalhandleiding maakt installatie eenvoudig, zodat u snel kunt genieten van uw nieuwe inloopdouche. Geef uw badkamer de upgrade die het verdient met deze prachtige inloopdouche.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche - 140x80cm - mat glas - 8mm - nano - met profiel en stabilisatiestang - Mat Wit kopen voor de prijs van € 319,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche - 140x80cm - mat glas - 8mm - nano - met profiel en stabilisatiestang - Mat Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche - 140x80cm - mat glas - 8mm - nano - met profiel en stabilisatiestang - Mat Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 287,98 voor Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche - 140x80cm - mat glas - 8mm - nano - met profiel en stabilisatiestang - Mat Wit is gemeten op 09-11-2025. De hoogste prijs was € 319,99 op 13-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | FortiFura |
Algemene kenmerken
| Merk | FortiFura |
Kenmerken
| Uitvoering douchewand | Vaste wand |
| Type glas | Mat glas |
| Type profiel | Met profiel |
| Aantal delen | 1 |
| Antikalkbehandeling | Ja |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Glas |
| Product breedte | 140 cm |
| Product hoogte | 80 cm |
| Dikte | 0.8 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| EAN | 8718903184049 |
Overige kenmerken
| Kleur | Wit mat |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8718903184049 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fortifura Galeria Halfhoge Inloopdouche - 140x80cm - mat glas - 8mm - nano - met profiel en stabilisatiestang - Mat Wit aankoopt