Fonteinkraan Asmaro Chroom keramische binnenwerk
- EAN: 8717306083614
- Categorie(n): Fonteinkranen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de elegante Fonteinkraan Asmaro in chroom van Xellanz Sanitair. Deze kleine maar krachtige kraan is ideaal voor kleinere fonteintjes en voegt een speelse touch toe aan uw badkamer of gastenverblijf. De unieke kruisknop biedt niet alleen een uitstekende grip, maar zorgt ook voor een klassiek uitstraling, perfect voor elke stijl.
Gemaakt van hoogwaardig messing en met een glanzende verchroomde afwerking, biedt deze kraan niet alleen functionaliteit, maar ook duurzaamheid. Met een hoogte van 14 cm en een voorsprong van 76,5 mm is de kraan ontworpen voor een optimale waterafgifte. Dankzij het keramische bovendeel garandeert u een soepele bediening en een langere levensduur.
De kraan heeft een 1-gats montage, wat de installatie eenvoudig maakt. Zorg ervoor dat u de bijgeleverde handleiding raadpleegt voor een probleemloze installatie. Met het KIWA-keurmerk bent u verzekerd van de kwaliteit en veiligheid van dit product.
Daarnaast is de Fonteinkraan Asmaro uitgerust met een efficient straalbreker, wat helpt om water te besparen zonder in te boeten op druk. Deze functie maakt het ook een milieuvriendelijke keuze voor uw woning.
Tot slot biedt Xellanz Sanitair een fabrieksgarantie van vijf jaar op deze kraan, wat gemoedsrust biedt bij uw aankoop. Met een gewicht van 1 kg is deze kraan lichtgewicht en eenvoudig te hanteren tijdens de installatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com SanitairSupershop XLSanitair
- Bij SanitairSupershop kun je Fonteinkraan Asmaro Chroom keramische binnenwerk kopen voor de prijs van € 59,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fonteinkraan Asmaro Chroom keramische binnenwerk te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fonteinkraan Asmaro Chroom keramische binnenwerk bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,45 voor Fonteinkraan Asmaro Chroom keramische binnenwerk is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 59,40 op 21-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Wiesbaden |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Wiesbaden |
| Stijl | Klassiek |
| Kleur | Chroom |
Kenmerken kraan
| Materiaal | Messing |
| Montage | Opbouw |
| Handvat | 1 handvat |
| Hoogte uitloop | 14 cm |
| Draaibare uitloop | Nee |
| Zelfsluitend | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 0 |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Zie beschrijving |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 44950530883829 |
| EAN | 8717306083614 |
Overige kenmerken
| Bediening kraan | Hendel |
| Product breedte | 25 cm |
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 95 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 131 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| Vorm uitloop | Licht gebogen uitloop |
EAN
| EAN | 8717306083614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fonteinkraan Asmaro Chroom keramische binnenwerk aankoopt