Ecowipe Spray Zeepdispenser - 400ml Ewepo
- EAN: 8717775683698
- Categorie(n): Zeepdispensers
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Ewepo Ecowipe Spray Zeepdispenser, een moderne en solide oplossing voor jouw dagelijkse zeepbehoeften. Met een royale inhoud van 400 ml biedt deze dispenser voldoende capaciteit om de hele familie tevreden te stellen. Dankzij het handmatige ontwerp gebruik je het eenvoudig in elke ruimte van je huis.
De dispenser is vervaardigd uit duurzaam kunststof in een frisse witte kleur, wat bijdraagt aan de moderne uitstraling van je interieur. De afmetingen van de dispenser zijn 19 cm hoog en 9 cm breed, waardoor hij perfect hangt aan de muur, zonder veel ruimte in beslag te nemen.
De Ewepo zeepdispenser is ontworpen voor eenvoudige bevestiging, waarbij je deze met schroeven aan de muur kunt ophangen. Met slechts één reservoir is de dispenser optimaal in gebruik, zodat je altijd toegang hebt tot je favoriete vloeibare zeep.
Met een fabrieksgarantie van 1 jaar kun je vertrouwen op de kwaliteit en duurzaamheid van dit product. De Ewepo Ecowipe Spray Zeepdispenser is niet alleen functioneel, maar ook een stijlvol accent voor elke ruimte.
Maak jouw toiletruimte, keuken of badkamer compleet met de praktische en elegante Ewepo Ecowipe Spray Zeepdispenser. Een slimme keuze voor iedereen die waarde hecht aan gemak en stijl in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Sanitaircentre
- Bij Sanitaircentre kun je Ecowipe Spray Zeepdispenser - 400ml Ewepo kopen voor de prijs van € 34,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ecowipe Spray Zeepdispenser - 400ml Ewepo te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ecowipe Spray Zeepdispenser - 400ml Ewepo bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,50 voor Ecowipe Spray Zeepdispenser - 400ml Ewepo is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 34,50 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemene kenmerken
| Merk | Ewepo |
| Kleur | Wit |
| Stijl | Modern |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Kunststof |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product breedte | 9 cm |
| Inhoud | 400 ml |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Aantal reservoirs | 1 |
| Handmatig of automatisch | Handmatig |
| Ophangwijze | Schroeven |
| Plaatsing | Hangend aan de muur |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 193 mm |
| Verpakking lengte | 101 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
EAN
| EAN | 8717775683698 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ecowipe Spray Zeepdispenser - 400ml Ewepo aankoopt