Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart
- EAN: 8721214103265
- Categorie(n): Douchewanden
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 06:28:06 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng een nieuwe dimensie van moderniteit en stijl in uw badkamer met de Douche à l'italienne LESS. Deze douchewand van 1000 x 2000 mm heeft een strakke, frameloze uitstraling die perfect past in hedendaagse badkamers. Het gebruik van rookglas met een dikte van 8 mm en een nano-coating maakt onderhoud kinderspel, omdat het water- en vuilafstotend is.
De stevige glasbeugels in mat zwart aluminium bieden niet alleen extra stabiliteit, maar voegen ook een elegante touch toe aan het design. Dit profiel zonder uitstraling zorgt voor een minimalistische look die uw badkamer een luxe uitstraling geeft, waardoor deze inloopdouche een ideale keuze is voor wie houdt van eenvoud en stijl.
Met zijn ruime afmetingen van 100 x 200 cm en alsvaste wand biedt de LESS niet alleen een praktische oplossing, maar ook een gevoel van openheid en ruimte. De antikalkbehandeling garandeert dat uw douchewand er altijd op zijn best uitziet, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over hardnekkige kalkaanslag. Dit maakt het dagelijks gebruik aangenaam en probleemloos.
De Douche à l'italienne LESS is niet alleen een lust voor het oog, maar ook een duurzaam product dat gemaakt is van veiligheidsglas. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar geniet u van gemoedsrust bij uw aankoop. Transformeer uw badkamer met deze stijlvolle en praktische douchewand die perfect aansluit bij een moderne, minimalistische inrichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart kopen voor de prijs van € 347,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 347,95 voor Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 347,95 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Wiesbaden |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Wiesbaden |
Kenmerken
| Uitvoering douchewand | Vaste wand |
| Type glas | Mat glas |
| Type profiel | Zonder profiel |
| Kleur profiel | Mat zwart |
| Aantal delen | 1 |
| Antikalkbehandeling | Ja |
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Product breedte | 100 cm |
| Product hoogte | 200 cm |
| Dikte | 8 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 x Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart. |
| EAN | 8721214103265 |
Overige kenmerken
| Kleur | Rookglas |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8721214103265 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Douche à l'italienne LESS 1000 x 2000 mm Rookglas Nano - Glasbeugels in Aluminium Zwart aankoopt