COSTWAY Badkamerkast met 2 laden en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, opbergkast voor badkamer, keuken, woonkamer (grijs)
- EAN: 0015706496293
- Categorie(n): Badkamerkasten
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je COSTWAY Badkamerkast met 2 laden en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, opbergkast voor badkamer, keuken, woonkamer (grijs) kopen voor de prijs van € 112,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om COSTWAY Badkamerkast met 2 laden en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, opbergkast voor badkamer, keuken, woonkamer (grijs) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat COSTWAY Badkamerkast met 2 laden en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, opbergkast voor badkamer, keuken, woonkamer (grijs) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 112,99 voor COSTWAY Badkamerkast met 2 laden en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, opbergkast voor badkamer, keuken, woonkamer (grijs) is gemeten op 06-09-2025. De hoogste prijs was € 112,99 op 06-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | Costway |
Algemene kenmerken
| Merk | Costway |
Kenmerken
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Verpakkingsgewicht | 23.50 kg |
| Inclusief spiegel | Nee |
| Inclusief stopcontact | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Glas MDF |
| Met uitsparing | Nee |
| Model badkamermeubel | Staand |
| Soft-close | Nee |
| Type handgreep / handgrepen | Knop |
| Voorgemonteerd | Nee |
Afmetingen
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 128 cm |
| Diepte | 30 cm |
Wastafel of waskom
| Inclusief waskom | Geen wastafel of -kom |
| Kleur waskom | Grijs |
| Kleur wastafel | Grijs |
| Materiaal waskom | Niet van toepassing |
| Materiaal wastafel | MDF |
Productinformatie
| EAN | 0015706496293 |
Overige kenmerken
| Inclusief slot | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Product lengte | 60 cm |
| Stijl | Modern |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type badkamerkast | Halfhoge badkamerkast |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 1280 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 x badkamermeubel, 1 x gebruiksaanwijzing |
EAN
| EAN | 0015706496293 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je COSTWAY Badkamerkast met 2 laden en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, opbergkast voor badkamer, keuken, woonkamer (grijs) aankoopt