Adema Chaci Badkamermeubelset - 120x46x57cm - 2 keramische wasbakken wit - 2 kraangaten - 2 lades - rechthoekige spiegel - mat wit
- EAN: 8718903050061
- Categorie(n): Badmeubels
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 06:34:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng een vleugje elegantie in uw badkamer met de Adema Chaci badkamermeubelset. Dit schitterende meubelstuk, met afmetingen van 120x46x57 cm, is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar ook een lust voor het oog. De combinatie van twee prachtige witte keramische wasbakken en een strakke rechthoekige spiegel in mat wit maakt dit meubel tot een echte blikvanger in elke badkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Adema Chaci Badkamermeubelset - 120x46x57cm - 2 keramische wasbakken wit - 2 kraangaten - 2 lades - rechthoekige spiegel - mat wit kopen voor de prijs van € 784,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Adema Chaci Badkamermeubelset - 120x46x57cm - 2 keramische wasbakken wit - 2 kraangaten - 2 lades - rechthoekige spiegel - mat wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Adema Chaci Badkamermeubelset - 120x46x57cm - 2 keramische wasbakken wit - 2 kraangaten - 2 lades - rechthoekige spiegel - mat wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 784,99 voor Adema Chaci Badkamermeubelset - 120x46x57cm - 2 keramische wasbakken wit - 2 kraangaten - 2 lades - rechthoekige spiegel - mat wit is gemeten op 11-09-2025. De hoogste prijs was € 784,99 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Adema |
|---|
Set kenmerken
| Merk | Adema |
| Kleur kastwerk | Wit mat |
| Materiaal kastwerk | Melamine |
| Elementen badmeubelset | Waskom |
| Inclusief waskom | Inclusief inbouw wastafel |
| Met spiegel of spiegelkast | Met spiegel |
Productinformatie
| EAN | 8718903050061 |
Overige kenmerken
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal kraangaten | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Breedte kolomkast | 120 cm |
| Breedte onderbouwkast | 120 cm |
| Breedte spiegelkast | 120 cm |
| Diepte kolomkast | 46 cm |
| Diepte spiegelkast | 46 cm |
| Hoogte kolomkast | 57 cm |
| Hoogte onderbouwkast | 57 cm |
| Hoogte spiegelkast | 57 cm |
| In een set | Nee |
| Inclusief deuren | Nee |
| Inclusief kraan | Nee |
| Met overloop | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Soft-close | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8718903050061 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Adema Chaci Badkamermeubelset - 120x46x57cm - 2 keramische wasbakken wit - 2 kraangaten - 2 lades - rechthoekige spiegel - mat wit aankoopt